Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok mit vegyek fel a randira?

Nati6 kérdése:

Csajok mit vegyek fel a randira?

Figyelt kérdés
Egy drága,elegáns étterembe megyünk.20 éves vagyok.170 cm és 50 kg.Nem tudom hogy mit vegyek fel,milyen legyen a sminkem és a hajam.Ja és nem szeretem a mini és mély kivágású ruhákat.Ha tudtok légyszi képekkel.

2014. jún. 13. 14:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem írtad hogy milyen hosszú a hajad, de én lágy nagyobb hullámokat készítenék bele.

A smink visszafogottan romantikus lenne, nem kell eltúlozni. Szerintem a szemedet emeld ki a legjobban, és ha csillogó lesz a fülbevalód, akkor a szemhéjpúder ne legyen fényes.

Ruhát azt nem tudom: mi van a szekrényedben?

2014. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen elfelejtettem.Fekete hosszú hajam van.
2014. jún. 13. 15:53
 3/21 anonim ***** válasza:
Mivel amúgy nem jársz ilyen helyekre - mert ha járnál, lenne hozzá ruhád - a telefont vedd fel, és mond meg a partnerednek, hogy nem akarsz ilyen drága és puccos helyre menni.
2014. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Van hozzá ruhám és jártam már drága helyeken.Csak nem tudom hogy mit vegyek fel,mert sok a választék.
2014. jún. 13. 21:12
 5/21 anonim ***** válasza:

Ez akkor a jobbik eset. :)

Akkor mutass néhány fényképet a kérdéses ruhákról/cipőkről, hogy legyen esélyünk segíteni.

2014. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én egy kis koktél ruhát vennék fel, egy magassarkúval.

Hajamat kicsit begöndöríteném, sminknek meg egy enyhén füstös szemet csinálnék.

2014. jún. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ruhák linkje másoljátok és üssétek:1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]


Cipők: 1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]


Remélem hogy most már segítetek.Na most már láthattok néhány ruhát a ruhatáramból.

2014. jún. 14. 12:09
 8/21 anonim ***** válasza:

Szép dolgaid vannak.

Én a 4-es rucit venném fel a 4-es cipővel, de vagány lenne a 2-es ruci az 5-ös cipővel.

Ha laza, mosolygós egyéniség vagy, akkor ajánlom a vagányabb verziót. Ha komolyka vagy inkább, akkor az elsőt.

2014. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

4es ruha 4es cipő

Hol vetted a 4.es cipőt? :O

2014. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.A cipőt meg a barátnőmtől kaptam úgyhogy nem tudom hol vette.Hát akkor a 4-es ruciba és a 4-es cipőbe megyek randizni.Mégegyszer köszi.
2014. jún. 14. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!