Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mért ennyire logikátlanok a...

Mért ennyire logikátlanok a nők öltözködésben?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy a kórházakban zokniban hordják a papucsot az asszisztens nők, mert ott az a higiénikus, az utcán viszont ugyanez igénytelennek számít.


Az utcán az számít igényesnek, hogyha mezitláb vannak papucsban vagy szandálban. A göcsörtös lábujjaikat mutogatják, a körmük ki van lakkozva mert az elfedi a koszt és a csúnyaságokat. 37 fokban már vizes papucsban tocsognak és a lábukra rátapad minden por. De nem lehet zoknit felvenni, pedig a zokni elvezetné az izzadságot és szárazan tartaná a lábat. Azaz logikus lenne, és tisztább, mégis ezt hívják az utcán igénytelenségnek, vagy divatbakinak.


Aki izzadásgátlót használ, annak eltömíti a pórusait, aztán lehet hogy kialakul valami betegsége, cisztát okozott már pár embernél.


Nagy bütyke van sok nőnek a magas sarkú és hegyes orrú cipőktől, és öreg korukra már menni se tudnak úgy fog fájni a lábuk. De mégis sok nő úgy van vele, hogy szép nőies magassarkút kell hordani, mert az a csinos.


Egyesek felvesznek olyan műanyag ruhákat, amiben szinte elájulnak. Mások befújják magukat vastagon dezodorral, mert azt hiszik hogy akkor nem érzem hogy büdösek, pedig amikor megcsap a dezodorral keveredő izzadságszag, annál kevés undorítóbb szagot tudok elképzelni.



2014. jún. 10. 22:52
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Az lehet, mert én se vettem észre.
2014. jún. 27. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!