Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mért ennyire logikátlanok a...

Mért ennyire logikátlanok a nők öltözködésben?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy a kórházakban zokniban hordják a papucsot az asszisztens nők, mert ott az a higiénikus, az utcán viszont ugyanez igénytelennek számít.


Az utcán az számít igényesnek, hogyha mezitláb vannak papucsban vagy szandálban. A göcsörtös lábujjaikat mutogatják, a körmük ki van lakkozva mert az elfedi a koszt és a csúnyaságokat. 37 fokban már vizes papucsban tocsognak és a lábukra rátapad minden por. De nem lehet zoknit felvenni, pedig a zokni elvezetné az izzadságot és szárazan tartaná a lábat. Azaz logikus lenne, és tisztább, mégis ezt hívják az utcán igénytelenségnek, vagy divatbakinak.


Aki izzadásgátlót használ, annak eltömíti a pórusait, aztán lehet hogy kialakul valami betegsége, cisztát okozott már pár embernél.


Nagy bütyke van sok nőnek a magas sarkú és hegyes orrú cipőktől, és öreg korukra már menni se tudnak úgy fog fájni a lábuk. De mégis sok nő úgy van vele, hogy szép nőies magassarkút kell hordani, mert az a csinos.


Egyesek felvesznek olyan műanyag ruhákat, amiben szinte elájulnak. Mások befújják magukat vastagon dezodorral, mert azt hiszik hogy akkor nem érzem hogy büdösek, pedig amikor megcsap a dezodorral keveredő izzadságszag, annál kevés undorítóbb szagot tudok elképzelni.



2014. jún. 10. 22:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

A tízes válaszoló mindent leírt. Amúgy bütyköm születésem óta van az egyik lábamon, csak úgy, mint a nagymamámnak. Nem hiszem, hogy a magzatburokban kilenc hónapig kényelmetlen magassarkúkba tuszkoltam a lábam, és attól.


Amúgy meg, kedves kérdező, szerintem ne utáld ennyire a nőket.

2014. jún. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

ez egy nagy marhaság. hol laksz te, h bokáig ér a por meg a sár? nálunk itt Budapesten a cipőm talpa szokott poros lenni, nyugodtan mehetek akárhova papucsban. persze ha olyan helyre megyek, pl. tengerpart akkor nyilván az egész lábam, de mióta számít igénytelennek tengerpartra szandálban/papucsban menni?


a korházban egyébként köpenyt hordanak, szted azt nem kéne?


épphogy a fehér zokni lesz undorító, ahogy bekoszólódik, átizzad.


nem minden magassarkútól fáj a nők lába. egy telitalpú platform magassarkú cipő pl lehet ugyanolyan kényelmes mint egy tornacipő, sőt. valakinek az a kényelmesebb, ha nem kvázi mezítláb lépked mint ezekben a vékony talpú tornacipőkben.

de egy tűsarkúban is el lehet lenni pár órát, anélkül h belehalna valaki. persze akin először van, az szenvedni fog, de meg lehet szokni, és hát előbb utóbb, úgyis lesz olyan helyzet, hogy illik azt viselni.


gondolom a férfiak ugyanígy szenvednek a nyakkendő, öltöny miatt, míg a nők koktélruhában mehetnek bárhova... dehát ez van.


egyébként miután neked nem tetszik a szandál, papucs, magassarkú, de ugyanennyi ember pl a tornacipőt, converset, bakancsot igénytelennek tartja, ugyan mit hordjon egy lány nyáron?

a dezodoros dolgot már végképp nem értem... téged most az igényesség vagy az igénytelenség zavar?

2014. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit tennék hozzá, hogy a bütyök pont 90% genetika, majdnem mint a visszér.

Inkább használok izzadásgátlót és lesz 0,1% esélyem arra, hogy rákos leszek, mint hogy büdös legyek egész életemben.

2014. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

A divat nem a logikáról szól...

Egyébként jó minőségű izzadás gátló mellett nem lenne szabad érezned az izzadságszagot...de gondolj bele...mi lenne, ha nem fújnák magukat és csak a tömény izzadságszagot éreznéd???

Egyébként meg szerintem nem a kosz miatt lakkozzák a körmüket, hanem mert tetszik nekik, illik a cipőjükhöz, vagy ilyesmi...

Amíg fiatalok a nők hajlamosak a szépséget a kényelem elé helyezni, a szépségért meg kell szenvedni címszóval, ezért veszik fel a nagyon szép, de rohadtul kényelmetlen magassarkúakat is...


És igazából valamibe meg kell halni...Az autók és gyárak is elég sok káros anyagot juttatnak a légkörbe, rengeteg a dohányos, a városi szmog se éppen egészséges, és ha nem tüdőrákban, akkor bőrrákban hagy haljon már meg az ember...amíg nem a te testedet károsítják különböző kémiai szerekkel, addig szerintem egyáltalán nem tartozik rád, hogy ki mit használ...


A nyári nyitott papucsos dologra nem találtam még én se magyarázatot, de élmény lehet otthon lemosni...(mind a papucsot, mind a lábát)

2014. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
Ja, a nők smink nélkül kényelmes, egyszerű ruhákban szépek, mi? Érdekes, mert a baráti társaságom pont ilyenekből áll, akik természetesek, ők vegák is meg minden, vékonyak, festetlen hosszú ápolt hajjal, stb. Mégse veszik észre őket soha, a pasik rájuk sem néznek.
2014. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem minden a külső.
2014. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Smink nélkül szép az akinek amúgy is szép az arca,

de van akinek jól áll a smink és ki tud vele hangsúlyozni, vagy elrejteni dolgokat amik szépek, vagy előnytelenek rajta. A túlzott smink viszont öregít.


Lehet hogy van aki félreértett. Pont azt szeretném, hogy mindenki úgy öltözhessen ahogy akar, és ne úgy ahogy a többség elvárja.


Pl ha jövőre elkezdenék nyomni a zoknis papucsos divatot, akkor mindenki abban lenne és lehülyéznék azokat, akiken nincs zokni. A jelen helyzetben viszont amiatt nem tudom senkinek se bemagyarázni hogy a zokni szép, mert néhány divatdiktátor megegyezett abban, hogy ez csúnya és azóta az emberek elfogadják, pedig ez nem egy esztétikai érzéket zavaró jelenség. Tudok ennél sokkal zavaróbb dolgokat találni az utcán a divatos cuccok közt is, meg úgy általában is.

2014. jún. 11. 19:16
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem írtam sehol, hogy úgy kell öltözni hogy ne vegyék észre a nőket.
2014. jún. 11. 19:29
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

legyél divatdiktátor, és akkor sima ügy. azt a ronda, mamusz szerű téli csizmát is sikerült divattá tenniük, akkor bármit.

de ehhez kell némi kreativitás meg rengeteg pénzpénzpénz, meg a mindenféle titkos társaságban benne lenni, hiszen akik a divatot irányítják, jelentős szeletet kihasítanak a gazdaságból, sőt még befolyásolni is tudják azt. ez pedig bizonyos érdekkörök nemtetszését válthatná ki, de igazából mióta pénz és divat egybeforrt, ezek az érdekkörök egy és ugyanazok. érdemes megnézni a divatdiktátorokat a középkor óta és nagy divatcégek ill. portfóliók tulajdonosait, miben másban üzletelnek még, rögtön rájön az ember, h a divat k .rvára nem a színekről meg a cipők formájáról szól. hanem a nyugati tőkések hogyan szedjenek ki még több pénzt a birkanép zsebéből történetről....

2014. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Talán két éve divat volt a szandál zoknival vagy pamutharisnyával, csak épp senki nem hordta.
2014. jún. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!