Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltözködésben tapasztaltabbak...

Öltözködésben tapasztaltabbak mit ajánlotok nadrágválasztásban?

Figyelt kérdés

172 cm 66 kg vagyok, sajnos a terhesség miatt még rajtam van +6 kg. A hasamon, combomon főként. A régi nadrágjaim rámjönnek de mivel csípő fazonúak kicsit kibuggyan a hasam, illetve feszül a combomon, nem érzem magam jól benne. Mit ajánlanátok nekem fazont, amivel takarhatnám a nem kívánt részek?

Felpróbáltam már boyfriend nadrágokat amik egyébként tetszenének is de valószínűleg abból is a rossz fajtát választottam, mert hülyén állt rajtam (fent bő, lent szükűlő volt).

Hosszú farmert is szeretnék illetve rövidebb nadrágot is. Átalában lábujjközös papucsot, birkenstock szandit, vans cipőket (tornacipőket) hordok.



2014. máj. 25. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Magas derekú vagy minimum normál állású (tehát nem csípő) nadrágokat próbálgass!
2014. máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi és milyen szárú legyen a hosszú nadrág?mert állítólag azon nagyon sok múlik, csak én ebben nem vagyok otthon..
2014. máj. 25. 12:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz egy kicsit többet kéne tudni az alkatodról!


Nem mondtad, hogy körte, homokóra, alma, egyenes... se azt, hogy alacsony vagy magas vagy.


Egyenesszárú elvileg mindenkinek jó.

Bootcut körtéknek.

Skinny előnyös lehet az almáknak, mert lefelé irányítja a tekintetet (el a hasról).

Körtéknek, alacsonyaknak mindenképpen behúzott toppal, hogy érvényesüljön a magas szabás nyújtó hatása...

2014. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
írtam, hogy 172 cm vagyok. hát homokóra körte között, szép arányos alkatom volt mindig. egy pici felesleg van a hasamon, de a csípőm pl arányos a melleim méretével.
2014. máj. 25. 12:30
 5/14 A kérdező kommentje:
a neten keresgéltem és az alapján homokóra vagyok :-)
2014. máj. 25. 12:36
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem magasságot akartam írni, hanem azt, hogy a felsőtested arányaiban hogy viszonyul az alsóhoz. Vannak hosszú felsőtestű, rövid lábú emberek. Nekik mindenképpen behúzott felsővel érdemes a magas derekút és inkább bootcut vagy egyenesszárút.


Ellenkező esetben viszont a magas derék csak a felesleg összefogását szolgálja, de érdemes a felsővel eltakarni, hogy ne kerüljön túl magasra az optikai választóvonal a felső- és alsótest között.


Ezek szerint homokóra vagy (körtének ugyanis soha nem arányos a csípő a mellel).

Szerencsés alkat, felesleg nélkül az összes nadrágfazon jó (ha jó méretben). Felesleggel leginkább a bootcut és az egyenes (magas derékkal). A felsőre is figyelj oda, hogy megmaradjon az egyensúly. Derekadat hangsúlyozó felsőrészekkel kombináld a nadrágokat.

2014. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

mármint ami passzol a deréknál? de akkor látszik a hasam nem?

vagy akkor a megfelelő derekú nadrág eltakarja?!

én eddig azt gondoltam a has felé enyhén bővülő lazább pólók felsők a jobbak.


Szerinted F&F-ben, C&A vagy Takkoban találok? ezekbe a boltokba tudok legelőbb eljutni.

más üzletekbe majd jövőhéten.

2014. máj. 25. 12:48
 8/14 A kérdező kommentje:
arányos a felsőtestem, se nem rövid se nem hosszú, alul is ugyanez a helyzet. ez a 6 kiló plussz van arányosan a combomon, fenekemen, hasamon és karomon. amikor hízok így megy mindenhová. mások szerint nincs rajtam, de engem ez zavar és amíg nem sikerül leadnom legalább olyan cuccokat szeretnék hordani ami takarja. a terhesség előtti ruháim ugye a felesleg nélküli külsőmhöz voltak, azok most nem jók.
2014. máj. 25. 12:51
 9/14 anonim ***** válasza:

Deréknál húzott, vagy öves. Tudod, mint egy kismamafelső, csak nem mell alatt elvágva, hanem deréknál. ;)


Nadrágok helyett/mellett ruhákat is nézhetnél így nyárra. Például egy ilyen remekül állna (c und a):

[link] - takarja a comb, has feleslegét, kiemeli a derekat, szép dekoltázst varázsol..

2014. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
imádom a ruhákat mindig is hordtam, de a felesleg miatt a combomon mindig zavar amikor a kánikulában megizzadok és összeér a combom..
2014. máj. 25. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!