Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltözködésben tapasztaltabbak...

Öltözködésben tapasztaltabbak mit ajánlotok nadrágválasztásban?

Figyelt kérdés

172 cm 66 kg vagyok, sajnos a terhesség miatt még rajtam van +6 kg. A hasamon, combomon főként. A régi nadrágjaim rámjönnek de mivel csípő fazonúak kicsit kibuggyan a hasam, illetve feszül a combomon, nem érzem magam jól benne. Mit ajánlanátok nekem fazont, amivel takarhatnám a nem kívánt részek?

Felpróbáltam már boyfriend nadrágokat amik egyébként tetszenének is de valószínűleg abból is a rossz fajtát választottam, mert hülyén állt rajtam (fent bő, lent szükűlő volt).

Hosszú farmert is szeretnék illetve rövidebb nadrágot is. Átalában lábujjközös papucsot, birkenstock szandit, vans cipőket (tornacipőket) hordok.



2014. máj. 25. 11:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem vékonyan is összeér (genetika), így már hozzászoktam, nem akadályoz meg benne, hogy ruhát vegyek fel. Ha mégis, száras alsóval ("biciklisnadrág" szerű) hordom.
2014. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

igen én is úgy szoktam :-)

nekem felesleg nélkül nem ér össze.


köszönöm a segítséget, közben vettem egy hosszú-, egy rövidnadrágot és 2 gumis derekú blúzt/felsőt, nagyon jók :-) az alapján meghatározva amiket beszéltünk, az alkatomhoz nézve.

szóval köszönöm a segítséget!!

2014. máj. 25. 18:56
 13/14 anonim ***** válasza:
Szívesen! Viseld őket egészséggel! ;)
2014. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi stylistom :-)
2014. máj. 26. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!