Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek a felsők ekkora mellel...

Ezek a felsők ekkora mellel már "mellkidobásnak", magamutogatásnak számítanak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2014. ápr. 27. 00:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
A hiba ott van hogy nem kell magamutogatni ahhoz hogy valakinek feltűnj, megdicsérjen. Bőven elég ha ízléses vagy és csinos. Engem mindig megnéznek megdicsérnek pedig nem vagyok magamutogatós.
2014. ápr. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
ezzel a fejjel mindegy
2014. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
Még mindig nem értem, mi közötök van ahhoz, ha más így szeret öltözködni. A világ nem a ti ízlésetek körül forog, ez remélem azért még megvan.
2014. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Sosem értettem egyébként, hogy a magamutogatás miért negativ dolog. Az ember társas lény, és ha szépnek, csinosnak érzi magát, komolyan olyan büntetendő, ha erről megerősítést vár másoktól, vagy szereti, ha az másoknak is feltűnik, vagy ól esik neki, ha elismerően megnézik, megdicsérik? Komolyan vannak emberek, akik rászarnak mások magabiztosságára és önszeretetére, mármint mekkora keserű szardarabnak kell ehhez lenni, de komolyan?

Vedd csak fel azt a toppot és zúzd össze a férfiak szívét, csajszi!"


A magamutogatás és a valódi szépség között ég és föld a különbség. Erre azt az analógiát tudom felhozni, hogy 2 féleképp hívhatjuk fel magunkra a figyelmet: nem mindegy, hogy rikoltozunk mint egy bőgőmajom, vagy vonulunk mint egy nagymacska. Ha te nem érzékeled a kettő közötti különbséget, akkor az előbbi táborát erősíted.

Ilyen öltözékkel egyébként nem a férfiak szívét töri össze valaki, hanem max. a farkukat keményíti meg egy patronra. De csak egyre.

2014. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!