Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek a felsők ekkora mellel...

Ezek a felsők ekkora mellel már "mellkidobásnak", magamutogatásnak számítanak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2014. ápr. 27. 00:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem a mell nagyságával van gond, hanem hogy a nyakukban van összetolva, ami nagyon gáz. Ennyi erővel akkor már tegye ki és kész, ha ennyire mutogatni akarja.
2014. ápr. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Igen, bár láttam már durvábbat. Mondjuk a fejét.
2014. ápr. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez szörnyű. :D Mármint nem a melle, inkább a feje.
2014. ápr. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2014. ápr. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez feltöltött mű mell.
2014. ápr. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha nem tolná push-up melltartóval a nyakába, nem lenne gond a felsővel.
2014. ápr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Már rengeteget törtem a fejem azon hogy miért ilyen egyesek melle. Ugyanis az enyém is ekkora, talán még nagyobb is, de mégse kezd a kulcs-csontomnál domborodni, meg rendes méretű melltartóm van és nem esnek ki középen... Vagy a plasztika lehet az oka, vagy a melltartó, leginkább a kettő együtt.
2014. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

A mellméret egy adottság. Ilyen nagyob mellnél szerintem rém ízéstelen ilyen felsőket hordani, de ha az a célod, hogy a pasik a melledet bámulják az arcod helyett, akkor a célnak tökéletesen megfelel.

Más: annyira szörnyű a sminked, hogy megijedtem, amikor megnyitottam a képet. Ez a vastagított boszorkány-szemöldök, gyöngyházas, vastagon kent rúzs, túlszolizott bőr kombó rettenetes.

2014. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

Sosem értettem egyébként, hogy a magamutogatás miért negativ dolog. Az ember társas lény, és ha szépnek, csinosnak érzi magát, komolyan olyan büntetendő, ha erről megerősítést vár másoktól, vagy szereti, ha az másoknak is feltűnik, vagy ól esik neki, ha elismerően megnézik, megdicsérik? Komolyan vannak emberek, akik rászarnak mások magabiztosságára és önszeretetére, mármint mekkora keserű szardarabnak kell ehhez lenni, de komolyan?

Vedd csak fel azt a toppot és zúzd össze a férfiak szívét, csajszi!

2014. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem baj a magamutogatás, nem baj a megerősítés, vagy az önbizalom-növelés, de az is más, mikor meglátok valakit egy ilyen felsőben és legszívesebben rommá d"gnám az asztalon. Ez szintén nem baj, feltéve, ha a körülmények adottak.
2014. ápr. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!