Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ciki egy magas lányon...

Nagyon ciki egy magas lányon a magassarkú?

Figyelt kérdés
177 cm vagyok és 16 éves.(de többnek nézek ki)Imádom a magassarkúkat,van egy 7 centis cipőm,amit elég gyakran felhúzok hétköznapokon is.De leginkább azok a cipők tetszenek,amik olyan 10-13 centisek.Szerintetek nagyon gáz,ha egy ilyet felhúzok?
2014. ápr. 12. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem de ízlések és pofonok. Valaki kiröhögne.
2014. ápr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki, ha tudsz benne járni. Bár lehet, hogy néhány fiúnak nem tetszene, de attól még nyugodtan viselheted.
2014. ápr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak nem érteném. Ha nagyon magas valaki akkor az olyan fura hogy még magassarkú is van rakta. Olyan óriási lenne benne.. de ha te nagyon szereted akkor oké.
2014. ápr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Neked kell hogy tetsszen, nem másoknak.

Én bevallom nem tartom szépnek mikor egy lány 180+ cm magassarkúban. De alapból a 5+ cm magassarkút is nevetségesnek tartom egy tinilányon. Az ilyesmi nőknek való, egy tini pedig még nem nő, csak kislány.

2014. ápr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hanyas a lábad?
2014. ápr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
174 cm vagyok és még a nyáron felavattam a nővérem 8 centis cipőjét egy bevásárlóközpontban. Nem kell mondanom, mindenki megnézett, mivel magasabb voltam náluk, de valamilyen szinten mulatságos volt.
2014. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem gáz.

Így hogy még többnek is nézel ki, egy 13 centis cipővel olyan lennél, mint egy 20 éves kiélt Qrv@. Közben meg betipegsz a gimibe. pff

23 N

2014. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!