Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tudok felvenni a szoknya...

Mit tudok felvenni a szoknya alá hogy ne legyen átlátszó?

Figyelt kérdés
a probléma az, hogy vettem egy ruhát, de a boltban a megvilágítás miatt nem látszott, hogy az alsó része teljesen átlátszik..nem teljesen, de azért nem merném felvenni ezt így. Viszont nagyon tetszik, és sajnálnám csak ilyen strandruhának használni. Ez egy sárga ruha, és arra gondotlam hogy esetleg alá lehet venni egy iylen fehár szoknyát ami kicsit rövidebb vagy tapadósabb..igaziból nem tudom mit szokás így ilyenkor felvenni. Esetleg vannak ötleteitek? és ha igen, akkor meg tudnátok mondani, hogy hol érdemes körülnézni? Előre is köszönöm!

2014. márc. 23. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen a ruha. Ha nem olyan alkalmi, vagy hasonló, akkor talán rövidnadrág (nem farmerxD).
2014. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valami testre feszülős nadrágot vegyél fel alá, nekem a New Yorkerből van egy, olyan mint egy biciklis gatyó :D
2014. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alsószoknyát varrass bele.
2014. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Testre feszülős nadrág nem old meg semmit, mert ugyanúgy átlátszik a combod vonala...Alsószoknyát kell belevarrni.
2014. márc. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2014. márc. 24. 23:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!