Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen lenne ez...

Szerintetek milyen lenne ez az összeállítás?

Figyelt kérdés
necc harisnya + egy ehhez ( [link] hasonló szoknya + acélbetétes bakancs + zenekaros póló

2014. márc. 20. 18:29
 1/5 anonim válasza:
Hát ha ilyen a stílusod, és ha pl. koncertre mész akkor jó:)
2014. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem ízléses, mutatná a stílusod és a világnézeted. mondjuk attól függ, hova akarsz így menni. mert suliba nem hiszem, h jó ötlet lenne :D
2014. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koncertre mennék benne. (egyébként mikor megvettem a pólóm annyira tetszett, hogy el akartam benne menni suliba, de aztán rájöttem, hogy mivel vallásos suliba járok nem kéne, mert olyan minta van rajta, hogy még az úton se szívesen futnék össze benne az igazgatóval :D )
2014. márc. 20. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Ehhez inkább egy fekete topp lenne jó.

by: Stylist W

2014. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Én suliba is simán elmegyek/mentem ilyenben, csak neccharisnya helyett sima fekete harisnyával.
2014. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!