Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt húzzak szoknyához?

Milyen cipőt húzzak szoknyához?

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit csinosabban öltözni, harisnya+ruha, szoknya, kis gatyó, stb. Csak azt nem tudom, milyen cipő lenne ehhez a legpraktikusabb. Csizmát most már nemigen szeretnék nézni, a topánka meg még nekem kicsit korai (meg annyira nem is áll jól). Valami praktikus, divatos, sportos cipőre lenne szükségem. Tudnátok ilyen fazonokat linkelni? Lehet topánka is akár, megnézem azért, hátha tetszik. Csak az érdekelne, hogy mik azok az ilyen laza, sportos , kényelmes cipők, amik jól állnak szoknyához (is).

Előre is köszi!



2014. márc. 22. 16:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt kihagytam (bár a sportos után lehet sejteni), hogy magassarkú se nagyon jöhet szóba.
2014. márc. 22. 16:43
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Kizártál mindent, ami illik, most már csak azt lehet felsorolni, ami nem. :)

Vannak olyan elvetemültek, akik tornacipőt, netalántán futócipőt húznak fel szoknyához, de nőiesnek egyáltalán nem mondanám. Bizonyos stílusú szoknyákhoz és alkalmakhoz (nyári szaladgálás a strandon) elmegy, de egyébként nem.

2014. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
47%
Vans, Converse.:) ezek.nagyon jok
2014. márc. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pántos, vastagabb talpú balerina ún mary-jane.
2014. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!