Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez nem túl nőies, ugye?

Ez nem túl nőies, ugye?

Figyelt kérdés

Blézer, jeggings (farmer), balerinacipő és egy bőfazonú virágmintás ing. Azért kérdezem, mert egy csomóan lehurrogják, hogy csak az egyberuhák és a szoknyák lehetnek nőiesek és elegánsak, de a nadrág és a bőfazonú felsők nem.

16/L


2014. márc. 14. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése.

Nekem nőies.

2014. márc. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem noies es elegans is. Ha itt hurrognak le, azokkal ne foglalkozz, mert 1000bol 1 mondja ugyis azt valamire, hogy szep meg noies...

21L

2014. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Már hogy lenne nőies! Kapjatok már a fejetekhez!

Nektek egy zsák is az lenne...

2014. márc. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon csajos ez a szett! :)
2014. márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha fiunak oltoznel az biztos nem lenne noies!

Meg egy ilyen buta kerdest mar az is baj ha egy no noiessen oltozik?

Vegyel fel oltonyt akkor mar b..zis lenne...

Ugy mar jobb?

2014. márc. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Uramisten. Azok, akik szerint csak a szoknya meg a ruha a nőies, elég korlátoltak és csőlátásúak szerintem. Amúgy is simán attól függ csak a dolog, hogy az adott nő hogy hordja. Audrey Hepburn az Álom luxuskivitelbenben egy kinyúlt pulóverben jóval nőiesebb, mint az összes nappal alkalmi ruhában meg tűsarkakban kacsázó tini...
2014. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hahó, ez nem az az időszak, amikor a nőnek szoknyába kellett járni! Természetesen nőies, nem is kényelmes minden nap szoknyát/ruhát hordani harisnyával. Mindneki azt hordjon ami mik tetszik, jól érzi magát benne. Meg szerintem az fontosabb, hogy ki viseli.;) Szerintem jó összeállítás.:)
2014. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Audrey Hepburn egy túlmisztifikált qrva volt, nem volt normális alakítása. A pofijából élt egész életébwn. És mocskosul trampli volt abban a kinyúlt sza.ban. Te vak vagy, vagy csak ízlésficamos?
2014. márc. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csinos, nőies. :)
2014. márc. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!