Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Nektek milyen lányok...

Fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be? Nőies, vagy pedig lazább?

Figyelt kérdés
Az én stílusom; bő bemelegítő, pulcsi, deszkás cipő, fullcap, stb. És igen, lány vagyok. Imádom, ezt a stílust, de a kiszemelt srác szerint "túl fiús" vagyok, külsőleg. Ez minden srác szerint így van, vagy csak neki más az ízlése lányok terén?
2014. febr. 25. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Manapság a fiúknak sokkal inkább a hozzád hasonló, vagány (kevésbé nőies stílusú) lányok jönnek be tapasztalatom szerint. Én mondjuk régimódibb vagyok és a hagyományos, nőies stílust preferálom inkább. 22/f
2014. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én jobban kedvelem az elegánsabban öltözködő lányokat. Nem kell feltétlenül szupernőiesnek lennie, nem ragaszkodom a szoknyához magassarkúval, lehet valaki farmerben és blúzban is csinos, de a te stílusod tényleg kifejezetten fiús, mondhatni lompos.
2014. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem abszolút a nőies lányok jönnek be. szűk ruhák, szoknya, magassarkú, stb.

a te stílusod sajnos nem. de amúgy 15 évesen meg még pont ez a lány típus jött be, csak változik az ember. tehát attól is függ hány éves vagy. sztem 20 éves kor felé haladva, egyre kevesebb fiúnak jönnek be a deszkás lányok. de nem szabad általánosítani. viszont ha a kiszemelt srácnak ez az ízlése, akkor elgondolkozhatsz, h vagy keresel más kiszemeltet, vagy egy kicsit nőiesebben is öltözködsz. attól még maradhatsz laza stílusú h néha felveszel egy szoknyát, szűkebb felsőt.

2014. febr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A csajok fiús ruhákban cseppet sem csajosak, nem vonzóak, nem látszik az alakjuk, semmi ami a pasikat érdekelné. Ez normális, gondolom neked sem jönne be egy nőiesen öltöző fiú... Persze van akiknek bejön, de nem az a többség, érted.
2014. febr. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden stílusban lehet ízlésesen megmutatni az alakot.

A türkk az, hogy jól kell egyensúlyozni a bő és a feszülős darabokat.


Egyik véglet se túl jó, ha valaki már izzadtságszagúan próbálkozik "nőcisnek" lenni, az gáz. A magassarkú-feszülősruci szerelés néha napján oké, de hétfőn-pénteken felesleges túlzottan előadni magát.

2014. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!