Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ugye emiatt nem fognak leszólni?

Ugye emiatt nem fognak leszólni?

Figyelt kérdés
Tegnap találtam a kínaiban egy olyaan felsőt, ami fekete csipkés, az elején bélelt, hogy ne látszódjon át, és kb. a hasam közepétől egy "kis szoknya" rész jön le belőle a combom kezdetéig. AMikor először felpróbáltam, azt hittem, hogy ez kicsi rám, és egyberuha akar lenni, de nem, mert a felnőtt részlegen volt. Többen mondták, hogy jól áll, így megvettem. Nekem is tetszik magamon, ugyanakkor kicsit furán érzem magam benne. NYáron, meg az utcára tuti hordani fogom, de iskolában ugye nem fognak kinézni miatta? Kb. ilyen: [link] Csak hát hosszúujjú, meg fekete, meg csipkés...de ilyen rövid, és a hasam közepétől van a szoknya része.
2014. márc. 3. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
hát, suliba szerintem túlzás lenne, inkább szórakozni
2014. márc. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják peplum felsőnek! NEM szoknya! Nadrág vagy szoknya még KELL HOZZÁ, hisz ez csak egy felső.
2014. márc. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%

loooooooooool


ilyen amikor egy ovis beszabadul a ruhaboltba :D


ok h a kínaiban nem mondják meg h melyik ruhát hogyan kell hordani, de ha már nincs a családban aki elmondja, vmi divatújságot fellapozhatnál néha :D

2014. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
(Peplum felső!) Nem rossz, elegánsabb fazonú, nem fognak hazaküldeni miatta. Nem kihívó, ha emiatt is félsz.
2014. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!