Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Felvehetek magassarkút? Nem...

Felvehetek magassarkút? Nem fognak amiatt is leszólni?

Figyelt kérdés

Elég dekoratív lány vagyok. Legalábbis az ismerőseim szerint. Értem ez alatt, hogy derékig érő szőke hajam van, műkörmöm, műszempillám, és mindennap sminkelem magam.Emiatt elég sokszor leszólnak, de én így érzem jól magam. Egyébként nem vagyok az a tipikus buta lány, osztályelső vagyok. A kérdésem lényege az, hogy mindemellett 178 cm magas vagyok és nemtudom hogy hordhatnék e magassarkút, vagy emiatt is leszólnak majd..

Köszi a válaszokat.:)


2010. dec. 2. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha t úgy érzed magad jól, persze, hogy felveheted!:)

Én is sminkelem magam, nekem is van műkörmöm, de nem vagyok az a pics@ típus, és ahogy a kérdésedet olvastam nekem az jött le, hogy te sem!

Ne foglalkozz azzal, mit mondanak mások, a te életed, és azt kezdesz vele, amit akarsz és senkinek semmi köze hozzá:)


22L

2010. dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy öltözködj, hogy jól érezd magad benne. A többi nem számít.
2010. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem is hordj nyugodtan, bár mindennapi viseletre nem ajánlom. így is jó magas vagy, ha erre minden nap rádobsz 10cm-t, mindenki felé magasodsz, így a fiúk is távolságtartóbbak sztem.


20Ł

2010. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan.
2010. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!