Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvehetek suliba EGY magassar...

Felvehetek suliba EGY magassarkút?

Figyelt kérdés
14 éves népesség vaygok éS AZ osztálytársaim nem hordanak magassarkút mar a suliba is .. éS éS az szeretnék .. szerintetek felvehetem?
2010. okt. 24. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
attol függ hány centi.. ha nem magas nagyon akkor még talán elmegy de akkor sem valami jó ötlet..
2010. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért emelted ki az egy szót ? Nem két párt kell hordani :D


Amúgy 14 évesen felesleges az udvaron játszadozáshoz. Te is csak azért akarsz, mert az osztálytársaid is abban a járnak és húúúú , de " ciki" vagy, ha te nem, ugye ?

2010. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát tényleg mindig kérdezik hogy én miért nem veszek fel magassarkút egy bálra vagy valami sulis rendezvényre.?!

És ezt nagyon sokszor megkérdezik és ez nekem már kezd ciki lenni.. ezért most megbeszéltem anyummal hogy veszünk egy magassarkú csizmát és akkro abban elmehetek ilyen helyekre..

2010. okt. 24. 18:57
 4/11 A kérdező kommentje:
de most az sztem is mindegy hogy tanulás közbe sportcipő van rajtam vagy magassarkú..olyankor jobba kényelem...:)
2010. okt. 24. 18:59
 5/11 A kérdező kommentje:
jah és nemtudom miért emeltem ki az EGY szót..xD
2010. okt. 24. 19:00
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha a 14 évesek körében a érfelvágdosás dívok majd, akkor te is elkezded csinálni, nehogy cikizzenek ? Ugyanmár...

Télen meg magassarkúban fel fogsz fázni.

2010. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de mondom hogy csak rendezvényekr szeretném felvenni..nah mind1 majd én döntök magamrtól mert én nem a felfázásról meg az érfelvágásról kérdeztem honam egy rohat magassarkúról..:@
2010. okt. 24. 19:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha két egyszerű mondatot nem tudsz megérteni, akkor kicsi vagy még ehhez.
2010. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, EGY magassarkúban hülyén néznél ki, meg járni sem tudnál benne rendesen. Vegyél fel kettőt.
2010. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Rendezvényekre, évzáróra ilyenekre nyugodtan felvehetsz magassarkút, hiszen azok másfél óránál úgysem hosszabbak. Suliba tanulni, meg egész nap abban lenni szerintem kényelmesebb a lapos talpú. Legalábbis én is úgy vagyok vele, h csak alkalmakkor viselek magassarkút, mert nem bírja a lábam sokáig.

20/L

2010. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!