Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fűzőt szeretnék venni. Hol...

Hosszúhajú kérdése:

Fűzőt szeretnék venni. Hol kaphatok személyesen? ( nem webáruházban, és nem apróhirdetésben, hanem boltban, ahol többet is felpróbálhatok. Lehet turi is. )

Figyelt kérdés
Normál, átlagos fiatal testalkatom van, van derekam is, csak szeretném még jobban kiemelni, a melleket pedig feljebb polcolni. Nem tudom merre kapok egy teljesen egyszerű fűzőt. Semmi extra.

2014. febr. 5. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol laksz, de Bp-en a Dress boxba voltak ilyenek régen olcsón és szépek.

Vagy Te fehérneműre gondoltál?

2014. febr. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja tényleg elfelejtettem, igen pesti. köszi a tippet! ezt megnézem. nem túl drágák? fehérneműre gondoltam, de örülök bárminek, mert annyira nem találok.
2014. febr. 5. 15:44
 3/4 A kérdező kommentje:

aha, tényleg van, felhívtam. 15 ezer, de nem fehérnemű alá. nem baj, megnézem, köszi! :)

ha valakinek még van tippje fűzőre fehérnemű alá, még várom!

2014. febr. 5. 17:04
 4/4 A kérdező kommentje:
ja,nem fehérnemű alá. fehérneműként.
2014. febr. 5. 17:05

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!