Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehetne télen is csinosan...

Hogy lehetne télen is csinosan öltözködni?

Figyelt kérdés
Senki ne gondolja hogy szerintem a mellkidobás a csinos. Csak így télen a nagy pulcsikban elveszik az a valamicske alakom is ami van. Magas, vékonyabb lány vagyok pici cicikkel, tehát egy pulcsiban úgy nézek ki mintha egybe szabtak volna. Ilyenkor még egy miniszoknyát se tudok felvenni hogy ellensúlyozzam a hiányosságaimat mell-téren :D :/ Mit tanácsoltok?
2009. dec. 3. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
vannak hosszu pulcsik/téli ruhák ki minek hívja.kb a combod közepéig ér és ha kötött ha nem általában kihangsulyozza a cicid ,az alakod. ahoz vastag harisnya térdig érö csizma..sztem nagyon csinos!:)
2009. dec. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Én is ilyen tipusu lány vagyok.

hordj csizmát ,hozzá feszes csizma nadrágot és feszülös garbó pulcsit,vagy ha jobb idö van tehát nincs annyira hideg akkor a csizma nadrághoz inget amit félig gombolsz be és alá egy feszülös toppot vagy polot veszel fel és akkor az igy kilátszodik a félig felhuzott ingből és hordj szexy vastagabb övet a csizmanadrághoz.ha nincs annyira hideg vehetsz fel mini szoknyát is egy csinos felsővel és csizmával fényes harisnyával:)Vagy egy hosszú nadrághoz vegyél fel egy szép tunikát és persze valami magassarku téli cipőt.remélem tudtam segíteni:)

24/L

2009. dec. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hordj feszülős garbót, a garbók optikailag nagyítják a melleket. én pont ezért nem is hordok, a normálnál pont egy picit nagyobb a mellem, és garbóban úgy nézek ki, mintha két felfújt lufival mászkálnék XD
2009. dec. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!