Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet csinosan öltözködni?

Hogy lehet csinosan öltözködni?

Figyelt kérdés

Kicsit hülye a kérdésem. De...

Új ruhára nem telik, turiban nem tudok magamnak olyanokat kifogni, mint mások:) Pedig jó cuccok vannak, csak nekem nem megy. Nem öltözök toprongyosan, csak épp nem a mai divat szerint. Inkább sportos felsőket veszek, mert nincs a méretetmben szexi, csinos nőies felső. 2 gyerekes anyuka vagyok, 55kg, 38 mérettel. Az utcán mindig elfog a szomorúság, hogy más milyen csinos, én meg nem. A férjem is a cicababa stílusú nőket nézi meg. De egyszerűen én nem találok magamnak olyan jó ruhákat. A gond az, hogy nem szeretem a spagettipántos, hátul mélyen kivágott felsőket, mert akkor látszik a melltartópánt. Az meg muszáj sajnos.


2011. aug. 21. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell spagettipánt, meg mély kivágás ahhoz hogy csinos légy. Csinosak a szoknyák, a derékhangsúlyos felsők, egy szép nyakkivágás, ízléses díszítés, vannak szexi saruk is... A lényeg, hogy az alakodhoz jól álljon.
2011. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, milyen turiba jársz?

Mert menj el egy darabárasba. Nem drágák azok sem, és mondjuk 10 ezerből kihozol 2-3 öltözet ruhát is akár.

Tudom mikre gondolsz, iszonyat csini felsők, ruhák vannak, muszlin, szatén vagy mintás pamutok ezekben a turikban max. 1500 Ft-ért. Nézz be egy ilyenbe és vásárolj ilyen cuccokat és nem fogod ezt érezni.

Pl. www.renovalasbolt.hu ez a Blahán van. Kedvenc helyem.

2011. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!