Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék csinosan,...

Hogyan tudnék csinosan, nőiesen öltözködni?

Figyelt kérdés
Szeretnék kicsit nőiesebb ruhákat hordani. Irnátok néhány alapdarabot nekem, fazonokat, szineket. Egyébként barna hajú, kék szemű, kb 165 cm magas és 53kg vagyok. köszi
2009. júl. 17. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És fiú vagy lány vagy?


Ha feltesszük hogy lány: a szoknya mindig nőies, cipőből ne converse-t és jó lesz, felsőből pedig a nem túl bő pólók mind nőiesek, de ezeken belül annyi féle-fajta van, hogy sok. Szóval valamit a kívánt/szokott stílusodról is írhatnál :)

2009. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoknya, spagettipántos felsők, magenta színű felső az nagyon szép és nőies is. (Ja és a feszülős top is vonzó látvány biztos a férfinak.) Barna hajhoz szintén szép a fehér felső. Lényeges hogy ami a lábadon van, legyen egy kis sarka is! Ez a mai flip - flop papucs divat nem igazán nőies sztem. jó öltözködést! :)
2009. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jaj, bocsi lány vagyok:D

köszi a válaszokat:D

2009. júl. 17. 12:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a newyorkerbe, az ottani női cuccok kivétel nélkül nőiesek.
2009. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nőies alapdarabok szerintem: egy libbenős szoknya finom pasztellszínben, magas(abb) sarkú cipő, aminek az eleje nyitott a nagylábbujjadnál- de lehet ilyen fazont kapni balerina cipőben is, szerintem az is jó :)

A felső lehet egy egyszerű, egyszínű póló is akár- ha valami hangsúlyos ékszert viselsz hozzá és egy csini szandált, akkor nem foghatsz mellé!

Ja, és nálam az örök kedvenc nőies cucc a kardigán! Imádom mindet: lehet horgolt, pamut, kötött, gombos, cipzáros: egytől egyig nőies mind :)

A hajadat mindig szépen csináld meg, figyelj rá, hogy csillogjon!

2009. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem írtad hány éves vagy...más az alapdarab egy tininek, meg egy középkorúnak...
2009. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! ja, bocs, 20 éves vagyok
2009. júl. 21. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!