Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titkárnőként kaptam állást....

Titkárnőként kaptam állást. Hogy lehetne öltözködni? Csinosan tudom de milyen változatosságok vannak? Mindig is szerettem szépen és nőiesen öltözködni szerencsére. Képet is linkelhettek.

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp szerezz be pár harisnyanadrágot, és kényelmes, nem túl magas sarkú, de kényelmes cipőt. Szandálban olyat válasz, amiből nem látszódnak ki a lábujjaid.

Pár csinos blúz, szoknya (hosszabb legyen, mint combközép, protokoll szerint térd fölött végződjön), kényelmes nadrág, egy fekete kosztüm (a nagyon hivatalos eseményekre), ha szép az alakod, akkor egyberuha blézerrel.

[link]

[link]

2009. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2009. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2009. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hmm vannak egész jó ruhák:)köszönöm:) Amúgy szép alakom van és 21 éves vagyok:)
2009. aug. 7. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár tipp: [link]
2009. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


szerintem ilyen stílusu ruhákat hordj. és nem félj attól hogy 1-1 darab feltűnő rajtad, ha elegáns vagy és betartod a szabályokat a különleges darabok ellen senkinek nem lesz kifogása!

2009. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!