Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titkárnőként kaptam állást....

Titkárnőként kaptam állást. Milyen összeállításokat javasoltok? Linket kérnék!

Figyelt kérdés

Elég jó alakom van, 21 éves vagyok, amúgy is nőies stílusú.


Segítenétek? :$ Nem akarom figyelmen kívül hagyni a divatot, de azt sem, hogy munkahelyen vagyok...


2010. nov. 3. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Tipikus titákrnős összeállítás a ceruzaszoknya vagy élére vasalt nadrág, blúzzal és esetleg mellénnyel.

De attól is függ, hol dolgozol.

Én is hasonló munkakörben vagyok és egyáltalán nem szoktam titkárnősen öltözni. Farmer, valami divatos felső és kész. De ehhez köze van annak is, hogy nálunk senki nem öltözik ilyen "klasszikus" irodai hacukába, szóval viccesen is nézne ki. A lényeg, hogy vedd figyelembe a munkahelyeden már kialakult szokásokat is, mielőtt kicseréled a ruhatárad!

Ja és gratulálok az álláshoz! :)

2010. nov. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Két verzió van, vagy normálisan akarsz dolgozni, vagy kefélni a főnökkel.


Első esetben csak térd alá érő szoknya, harisnya, a tűsarkú cipő belefér az összeállításba (de ne platform :D), felülre nem átlátszó blúz, fehér vagy világos színes, erős harsány színeket mellőzd. Ha hűvös van akkor kosztümkabát, bolero vagy valami fűzős szabású mellényke, de elegáns pulóver is belefér, ha passzol a többihez.


Második esetben áttetsző blúz, melltartó nélkül, vagy stretch fölső, miniszoknya, harisnya, tűsarkú. :)

2010. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondta: csak és kizárólag az számít, hogy a munkahelyen mi a szokás. Ahhoz kell alkalmazkodni. Eltérni természetesen lehet, nem kell lemásolni senkit, csak az általános stílust tartsd be.
2010. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Ahogy körülnéztem a munkahelyen, úgy öltöznek, ahogy leírtad, úgyhogy nekem is úgy kell valahogy... Csak én a nadrágot nem preferálom, de biztos lehet kapni csinos szoknyákat is. :)
2010. nov. 3. 12:41
 5/8 anonim ***** válasza:
2010. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2010. nov. 3. 12:49
 7/8 anonim ***** válasza:
2010. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. nov. 3. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!