Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért bámulnak folyton az...

Miért bámulnak folyton az eladók, ha bemegyek egy ruhaboltba?

Figyelt kérdés

Kb. minden alkalommal, mikor bemegyek egy ruhaüzletbe nézelődni, már alapból gyanakodva néznek rám az eladók, aztán megkérdezik segíthetnek-e. Én ezt kedvesen megköszönöm, csak nézelődök, erre végig ott állnak a sarkamban és bámulják mit csinálok. Ki tud így vásárolni?? Én kimegyek egyből. Nem értem ezt a marketing stratégiát. Csak akkor megyek be egy boltba ha sok vásárló van bent.


Nem mondja nekik senki, hogy így nem adnak el semmit?


2014. jan. 3. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

velem is mindig ez van szinte, vagy legalábbis a legtöbb esetben, de nem csak ruhaboltban, hanem drogériákban is.

fogalmam sincs, hogy miért van ez, nem hiszem, hogy olyan fizimiskával rendelkeznék ami ezt a figyelést szükségessé tenné.

én mondjuk emiatt nem is szeretek egyedül bemenni sehová: vagy a barátommal, vagy valaki ismerőssel megyek inkább akkor, vagy mit ahogy te is.

2014. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Azért mert kötelességük figyelni a vásárlókat, mondjuk ilyen feltűnőn nem kéne...én is eladónak tanulok, mondjuk én élelmiszer és vegyi áru eladónak, de gyakorlaton a boltban ugyanúgy kell figyelnem a vevőket mert soha sem lehet tudni...
2014. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Én azt utálom mikor a biztonsági őr is követ.

Én nagyon allergiás vagyok az ilyesmire, ezért általában mindig jelenetet rendezek.

Persze mikor rájuk nézel elfordulnak és kicsit arrébb is mennek.

Na hát ilyenkor én is elkezdem figyelni, esetlegesen követni is, hogy érezze milyen szar. Ha nagyon a s*ggembe másznak, akkor elkezdek kiabálni, hogy nem fogok lopni, elmehetsz.

Vagy kamutelefon, pl.: melyiket próbáljam meg elvinni? valami kisebbet mondj, amit nem vesz észre a biztonsági őr. Majd az arcába röhögök. :D

fúúú de idegesít

2014. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok,nagyon irritáló,főleg amikor bemegyek ruhát próbálni,vetkőzök és látom az eladó lábát,hogy ott várakozik.

Értem én,hogy figyelni kell,de amikor ott van 50ember miért kell kinézni egyet és őt követni?

Még csak azt se lehet mondani,hogy "bűnöző külsőm" van,mindenki azzal szokott traktálni hogy milyen kis bájos meg mosolygós vagyok.

2014. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Azért vannak a ruhákon ezek a chipek meg mindenféle szirszr hogy a kapuban kiszűrődjenek a lopósok.. Ez a gyanakvó leselkedés tényleg erodálja a vásárlókedvet... Szerintem az üzletvezetők sokszor nem is tudják, hogy az eladóik ilyen amatőrök.
2014. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem unatkoznak. Ha kevés a vásárló, nincs tennivaló és "nézelődnek".
2014. jan. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez engem is nagyon-nagyon zavar.Bemegyek, köszönök tök kedvesen, erre csúnyán néz, és még követ is. Biztonsági őröket is szintúgy utálom, ilyenkor egyek két lépést (ő is) megállok, ránézek, egyek tovább és nem tudom hányszor kell ezt eljátszanom, hogy észrevegye, meg néha amikor nagyon közel van hozzám, hirtelen megfordulok és beszólok, hogy bocs, de nem vagyok egy bűnöző lélek.
2014. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!