Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért bámulnak az eladók rám...

Miért bámulnak az eladók rám ruhaboltban úgy mint egy ufóra?

Figyelt kérdés
Egy sima h&m vagy bershkában is vagy nevenincs butikba belépek is így rendesen bámulnak még ki nem megyek...már teljesen idegesít és a régi vásárlás mániám oda fejlődött h utálok boltba menni :S
2013. aug. 7. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Több oka lehet;

1.Nagyon szép vagy

2.Nagyon ronda vagy

3.Nagyon kövér vagy

4.Azt hiszik lopni akarsz...

2013. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem vagyok nagyon kövér

lopni se akarok

a nagyon szépet se mondanám

a ronda még benne lehet :S

2013. aug. 7. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Hordasz valamit ami mondjuk feltűnő vagy nem átlagos?

Hány éves vagy és milyen nemű (mert mondjuk 16 vagy de 20-nak nézel ki)?

Tudsz küldeni képet hogy hogy nézel ki amikor boltba mész?

2013. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is többször éreztem már ezt és szörnyen frusztrál engem is. Mondjuk én elég sovány vagyok, de csak azért nem fogok bő ruhában járni, hogy mások ne bámuljanak.
2013. aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít. Szerintem szimplán csak annyi, hogy azt hiszik lopni akarsz
2013. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Régen engem is megbámultak, amikor feszengve közlekedtem és nem tudtam, mit akarok.


Múltkor azonban edzésen voltam, nem tudtam át se öltözni, és edzőcuccban, tornazsákkal a hátamon, zilált hajjal rontottam be az egyik üzletbe, mert épp akkor támadt kedvem körülnézni. Sétafikáltam egy keveset, kiválasztottam, ami tetszett, aztán beálltam a kasszához, ahol nem volt senki. A biztonsági őr észrevette, hogy problémám van, és biztosított arról, hogy keres nekem egy pénztárost. Nagyon készségesen meg is hozta a lányt, aki szintén szokatlanul normális volt :D


Mostanság mondjuk a kérdésedben felvetett problémát úgy igyekszem kezelni, hogy beszélgetést kezdeményezek az eladókkal, akik ezután mindent megtesznek, hogy elnyerjék a kegyeimet. Bizonyára tartanak attól, hogy próbavásárlást végzek...

2013. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!