Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » MIert bamulnak meg mindig az...

MIert bamulnak meg mindig az ilyen csajok, holott en is csaj vagyok? Irigyek lennenek?

Figyelt kérdés
2 ilyen csaj csinalja mindig azt, hogyha meglatnak engem ugy megbamulnak, hogy majd leesnek a szekrol. 16 eves mindetto-en 20 vagyok- es masok szerint is jo csaj vagyok/szep vagyok, es hiusagot felreteve en sem tartom magam csunyanak, es ruham is sok van(masok szerint vagany ruhaim vannak, nekem csak szimplan tetszenek a cuccaim)
2013. máj. 4. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én három okból szoktam megbámulni más lányokat:

"Basszus, de jó a cipője/szoknyája/stb. Megkérdezzem hol vette? Á, nem... Amúgy is rajtam szerintem hülyén állna"

A másik pedig:

"Úristen, hogy néz ez ki?"

Végül:

"Tuti nincs még 14 se, de már most úgy néz ki mint egy nagy K. Gratulálok..."


Le lehet pontozni, de nem hiszem, hogy ezzel egyedül vagyok.

2013. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Bizony, bizony...irigyek. Nekem jó alakom van (sok sport mellékhatása) és sok nő nagyon kritikus szemmel bámul meg irigykednek, sokszor megbámulnak az utcán.
2013. máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hat mivel 20 vagyok, ezert az utolso ki van zarva.

En nem hinnem, hogyha ram nez valaki azt mondana, hogy UR ISTEN, HOGY NEZ EZ KI?

Viszont az 1. se stimmel, mert soha nem dicserik meg a ruhaimat, hanem ugy neznek rajtam vegul, mintha nem tudom milyen szet nyuzott, ocska ruha lenne rajtam...

2013. máj. 4. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én vagy a nagyon szépeket szoktam megnézni, vagy a nagyon csúnyákat :D.

20N

2013. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem szépnek tartanak, vagy a ruháid tetszenek nekik. Én is megbámulom ha kitűnik a tömegből egy csaj vagy fiú :D


16/L

2013. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!