Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok nagyobb méretű...

Hol találok nagyobb méretű felsőket?

Figyelt kérdés

Általában XL-XXL-es felső kell, szeretnék divatosabbakat is. Arra gondoltam, hogy benézek C&A-ba, H&M-be, meg még mondhatnátok pár boltot...


14/L


2009. nov. 24. 21:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Befoghatod a pofádat! Leszarom ha te lezártnak tekinted a témát! (Nem hiszem, hogy nem fogsz ide visszanézni, hogy ki mit írt a hozzászólásodra!)

Én szeretem a turikat. Voltál már valaha egyben is? Vagy inkább a tucattípus vagy, aki örül, ha szembejön vele a felsője minden második utcán?

2009. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy nem jársz turkálóban és ez őszintén mondom.... így is sokszor olyan sokan vagyunk, ha még te is ott lennél, csak a tömeg nőne. Kérlek, tartsd meg a jó szokásod és kerüld el a turikat :))


Emellett a teszveszen nem lehet próbálni, még személyes átvétel esetén sem, és ha leütötted, elvileg köteles vagy kifizetni. És tényleg rizikó, mert lehet, hogy szép, de nem jó a méret, nem áll jól stb.


Mondjuk épp ma vettem e teszveszen egy édes eladó csajszitól 4 márkás cuccot, nagyon olcsón, személyesen vettem át, nem csalódtam, de ez igenis kockázatos, főleg ha az embernek nincs kidobandó pénze :)

2009. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Melelsleg, mi az, hogy a környékről kell vásárolni??

Én nem pesti vagyok, de ha az eladó bp- i és kicsit rugalmas, el tudok menni a cuccokért (ha pl. belvárosban megoldható).

De ha nekem ami megtetszik győrben van, és jó áron? Kocsikázzak le Győrbe cirka 5000 Ft benzinért, hogy lássam a 3000 Ft- os árut, mielőtt kifizetem?

Nagyon okos vagy.


(azt meg mellékesen jegyzem meg, hogy ez online piactér, tehát a postázás az evidens, a személyes átvétel csak egy kedvező lehetőség amit az eladó megtehet a vevőnek, de nem kötelezhető rá).

2009. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!