Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok nagyobb méretű...

Hol találok nagyobb méretű felsőket?

Figyelt kérdés

Általában XL-XXL-es felső kell, szeretnék divatosabbakat is. Arra gondoltam, hogy benézek C&A-ba, H&M-be, meg még mondhatnátok pár boltot...


14/L


2009. nov. 24. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
teszvesz.hu
2009. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi, 14 évesen inkább kihagynám.

Önkritikám is van, nem szeretnék kidobni ezreket egy felsőre úgy, hogy kitudja, jól áll-e.

2009. nov. 24. 21:39
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha van önkritikád te kis kígyó akkor ne itt kéregess tanácsokat! A boltokban árulnak XS-es méretet is- fogyj bele kisanyám!!!!!!!
2009. nov. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, te mekkora egy csicska vagy....


Kérdező, ne foglalkozz ezzel a kreténnel.


14 évesen tényleg nem jó a teszvesz, mert a pénzügyi részt nem tudod könnyen intézni.



Az XL méret nem tudom mekkorát jelent, mert pl. bizonyos boltokban az XL egy átlagos méretet takar.... olyan kicsi a számozás.


A H&M üzletekben 46- ig találsz ruhákat, de ez a márka inkább a huszonév felettieket célozza meg stílusra, nem sok tinis cucc van.


Én szeretem a Pimkie márkát, 40- es konfekció vagyok, de ott M- es cuccokat veszek, mert német számozásúak a cuccok, ott egy L- es pulcsi tényleg akkorának felel meg, oda nadrágért is érdemes menned, nagy méretekig vannak a legtutibb fazonok.


Sajnos a korosztályodnak szóló márkák közül csak a Pimkie-t tudom ajánlani, illetve még az Orsayt, mert ott van XL- ig méretezés, és az XL tényeg nagy.... azt hiszem 44- esnek felelnek meg.


24 L

2009. nov. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

23:11

Köszönöm ezt a tartalmas választ. Te biztos tökéletes vagy. Örülj neki :)


Utolsó: Neked köszi a választ, segített :) Majd elnézek ezekbe a boltokba :)

2009. nov. 25. 09:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Takkoban, C&A-ban és még (talán) a New Yorkerben vannak nagyobb méretek.
2009. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne ugassatok le :D de én ajánlanék turit is. Háda. ollyan klassz cuccokat lehet találni,hogy az csak na. és meg nem mondod honnan van, plusz ott mindig találok a méretemre ruhát (nem kövér vagyok, hanem nagyon magas+ nem a gizda tipus, igy hosszabb fazonú felsők kellenek)

(nagy lajos király úti a legjobb

Pimkie ről a személyes tapasztalatom az, hogy az ottani Les ruhák sem túl kényelmesek

orsay jó csak aránytalanul drága, de télleg jó

C&A-- ott tuti találsz a méretedre cuccokat

H&M-- sztem ott is

Takko--biztos

esetleg még a New Yorker--nemrég vettem ott egy felsőt. általában L-es kell, de teljes döbbenetemre S-es volt az, ami mégcsak nem is feszült és pont jó volt, szóval képzelheted, h akkor az L-es mekkora...

2009. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
Na ha a teszvesz nem jó neki akkor majd pont a turiba megy!!!haha
2009. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Te olyan hülye vagy utolsó!


14 éves, hogy vásároljon teszveszen?

Elvileg nincs számlája, nincs számlán pénz, max. szüleivel tudná intéztetni és tényleg rizikós, hogy mi van ha nem jó a méret, nem úgy áll a cucc stb.

Sőt, én vettem ott cuccot, 3000 Ft+ postáért, amit kidobtam a kukába, mert olyan állapotban volt, hogy sosem vettem volna föl... persze újszerűnek volt hirdetve.


A turi más, azt én is melegen ajánlom :)

Háda rulez :)

2009. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Már ne haragudj de te vagy a hülye ha 3000+postáért rendelsz a teszveszről próba nélkül:))))))) A környékről kell vásárolni így a próba és a postaköltség is megoldódik! Erről ennyit!!!! Nyugodtan vedd fel a szar turkálós cuccodat amit a környező országokból szállítanak géprongyként! BRAVÓ!!!! A témát lezártnak tekintem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!