Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok manapság a méretem...

Hol találok manapság a méretemben nem ilyen csillogó, strasszos felsőket?

Figyelt kérdés

Régebbről megmaradt ruháim már elkezdtek kopni. Rengeteg egyszerű, esetleg szines feliratos pólóm, meg fekete pulcsim volt, de sehol nem találok ma már olyat! Hogy lehet ez, hogy 2 év alatt eltűntek az ilyen ruhák? Hol találok cukifelirat, strasszkő és csillám mentes pólót/pulcsit viszonylag elérhető áron?(ha szines az nem baj, csak könyörgök, ne csillogjon!!!!) Ha lehet linkeljetek képet!

Köszi szépen előre is!

15/L.


2009. jún. 28. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Asia Center, Józsefvárosi piac, gondolom a Kőbányai is
2009. jún. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hová jársz vásárolni. Városi vagyok? Én itt vidéken simán kapok csicsa mentes felsőket. Én sem szeretem az ilyen strasszos cuccokat.
2009. jún. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ázsia centerbe, veszt end, szavoja park meg ilyenek, de a turkálokat is látogatom, mégis nagyon nehéz ilyen cuccokra akadni... :/

Amugy bp-i vagyok. :)

és köszönöm a válaszokat, még várom az ötleteket. :D

2009. jún. 29. 01:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Sugár aljában van egy plóbolt, 1800 Forint, színes, vicces feliratos/képes pólókat lehet kapni! : ) De az Invázióban, és a Stop-ban is jó cuccok szoktak lenni!
2009. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is utálom a csilivilit, és eddig nem volt olyan, ha hosszan kerestem, akárhol ráakadtam a szép színekre. (Egyszínekre.)

Ahova járok: HM, NY, Promod, Takko, ilyen helyekre csak ünnepnapokon XD egyébként: blahai turik, váci utcai kínai, és úp turik, mert itt lakom...

Amúgy lehet, h csillivilli taszító van belém építve. XD

2009. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
H&M, C&A, Takko, Jeans Club
2009. jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
New Yorkerből nekem van egy csomó
2009. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!