Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözhetnék lányosabban...

Hogyan öltözhetnék lányosabban vagy hogyan kezdjem el? Belül lánynak érzem magam.

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor te fiú vagy valójában?
2013. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha fiú vagy nehogy elkezdj lányosan öltözködni
2013. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok és fiú

alapból magas az ösztrogénszintem, alkatra lányos vagyok

2013. dec. 15. 13:37
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
A lehető legrosszabb helyen tetted fel ezt a kérdést. Itt garantáltan nem fogsz normális választ kapni, gyűlölködést és mocskolódást viszont annál inkább. :(
2013. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az öcsém idősebb nálad, ő most húsz leves. Alapból lányos a viselkedése, de nem tudom, hogy ez a hormonoktól van-e neki. Ő alapból csőnadrágban jár. Ez most fiúknál menő, tehát nem lógnál ki a többiek közül. De volt olyan is az öcsémnél, hogy felvette a tunikámat, s hozzá egy fekete cicagatyót, hát az már elég nőies tud lenni.

Neked milyen az alakod? Az öcsém nőnek érzi magát,ő azért öltözik női ruhába. Így érzi magát jól. Nálad hogy alakult?

2013. dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ma 13:42 arról én nem tehetek, hogy a női hormon dominál bennem
2013. dec. 15. 13:55
 7/12 anonim ***** válasza:

Öltözz olyanba, ami neked tetszik! Másokkal ne foglalkozz!

A barátnőm lekötözi a melleit, hogy fiúnak nézzék... ugyanez a helyzet, csak pepitában. :)

2013. dec. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, pont ezt írtam, hogy nem tehetsz róla, de ezt itt nagyon sokak képtelenek felfogni ésszel, és gyűlölködést kapsz majd, sajnos.
2013. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szoknyát magassarkúval ne vegyél fel, de vannak fiúknak is enyhén emelt sarkú, formásabb cipők, tehát ne ezdőcipőben járj. Meg olyan nadrágot vegyél fel, ami rásimul a hátsódra, combodra, nem pedig eláll tőle.

Meg testresimuló, kivágott felsőket hordj inkább, ez is inkább nőies, mint fiús.

Hajpántot, karkötőt, nyakláncot is vegyél fel. A körmödet is lakkozhatod színtelennel. Meg lányosabb válltáska is kéne.

2013. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A sitten megtanítják...
2013. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!