Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködhetnék 13...

Hogyan öltözködhetnék 13 évesen lányosabban?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim nagyrészt tornacipőt és farmert vesznek fel, én viszont szeretnék egy kicsit "lányosabb" lenni. Milyen őszi cuccokat ajánlanátok?
2012. okt. 6. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
szerintem nagyon cuki a vastag harisnya + mini szoknya párosítás..persze amíg nincs hideg :)
2012. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
95%
A kiegészítők mindig segítenek kicsit lányosabban kinézni sőt még fel is dogják a szettedet pl.sál,nyaklánc..
2012. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En is a vastag harisnayara, szoknyara es egy aranyos kotott pulcsira voksolnek. H&M-ban nezz korul!:)
2012. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Egy divatos sál,egy cuki nyaklánc,egy szép karkötő vagy egy virágos csat a hajadba.Ez az én ruháimat mindig feldobja.

Ha esetleg olyan pólód van,vegyél fel hozzá egy farmer mellényt.Figyelj oda max. 3 színű cucc legyen rajtad,ne legyél rettentően szivárványos:D.Ajánlom a szakadt farmer+bő póló párosítást.

2012. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, kipróbálom!! :)
2012. okt. 7. 19:22
 6/6 anonim ***** válasza:
első vagyok! az a lényeg hogy ne legyen kihívó, és túl csicsás. :) és persze a kiegészítők is sokat számítanak :)
2012. okt. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!