Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jrockerek! Mi jelent számotokr...

Jrockerek! Mi jelent számotokra a jrock/visual kei?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 13:08
1 2
 11/15 Lara712 válasza:
100%

Elég fura ez a kérdés hogy "mit jelent számotokra.." mert én erre nem tudok válaszolni...én mikor hallgatom libabőrös leszek, a hideg többször is kiráz. Ha szomorú vagyok boldogabb leszek, ha ideges vagyok megnyugtat, ha vidám vagyok tombolhatnékom van a Jrock hallatán. Én ebben a stílusban találtam meg azt amit igazán szeretek és nem csak ideig-óráig...A Jrock-ban megtalálom azt amit érzek és ki is tudom fejezni a segítségével!

Az öltözködésről meg csak annyit, hogy ami nekem tetszik, azt felveszem és nem nagyon érdekel más véleménye! Van olyan ruha a Jrockban ami nem tetszik, azt nem veszem fel...de ami igen, azt felveszem...Sokan itt Magyarországon egy idióta Punk-nak néznek, de csak mert nem értik a dolgot, meg nem is hallottak életükbe se erről a stílusról...akiknek meg beszélek róla egyből lehurrognak hogy hogy néznek ki meg ilyenek...de ehhez már hozzá szoktam, nem nagyon tud érdekelni...jobban értékelem az olyanokat akik tudják hogy mi ez és szeretik is!:) (Gomen a hosszúságért>.<)

2012. júl. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Kawamura Manami válasza:
Élet stílus...zene..MINDENT!!!!! Imáádom! <3 <3 <3
2012. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Nem tudom az a kérdező mit gondolt aki azt mondta,hogy a japánok kiakadnának,hogy le akarjuk utánozni a stílusukat.Ezek szerint nem ismere a Visual Kei 'stilust'.Ennek az a lenyege,hogy erezd jol magad.Minden visual kei ember mas,nem latsz ugyan olyat.Ha nem erzed magad jol ugy ahogy vagy akkor nincs ertelme ezt a stilust kepviselned.A japanok pedig nem akadnanak ki szerintem(persze vannak kivetelek) inkabb meg lennenek lepodve mint elottem irtak.en is csak azt veszem meg/fel ami nekem tetszik igy a legtobben le """emosoznak""" D: sot nem csak engem hanem az imadott bandaimat is..

A zenere raterve.Sokaig nem erdekelt a jrock,de egyszer csak valamiert belehallgattam es nem tudtam abbahagyni.Egyszeruen egy nagyon furcsa erzem volt bennem amikor jrockot hallgattam.egy megmagyarazhatatlan erzes.Aztan rajottem,hogy ez vagyok en.Megtalaltam benne magamat.A jrock jelenti szamomra a minden

2014. nov. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Érdekes, 5 éve raktam ki ezt a kérdést, akkor hű rajongója voltam ennek a műfajnak, mára pedig "elmúlt" :)
2014. nov. 9. 14:11
 15/15 anonim válasza:
"elmúlt" hogy-hogy? Ha szabad érdeklődni...
2014. nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!