Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jrockerek! Mi jelent számotokr...

Jrockerek! Mi jelent számotokra a jrock/visual kei?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 13:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Nemes egyszerűséggel zenét :) Nem azért hallgatom, mert jrock, hanem mert tetszik, és nem is látszik a külsőmön, hogy szeretem ezeket, mert nem nagyon izgatnak az ilyen beöltözős dolgok (kivéve a cosplayt, de az teljesen más kategória).
2009. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Egy japán jrocker kiröhögne titeket, ha utánzni probálnátok az ő kultúrájuk stílusát és ten em vagy japán
2009. nov. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom mit mondhatnék erről. Szeretek jrockot hallgatni. A VK-s öltözködés is nagyon tetszik, főleg srácokon. Lányokon is, csak az annyira nem különleges.
2009. nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

én is mint zenét szeretem. nem öltözködök ugy, mert igaza van annak, aki azt irta, hogy ez a japánok stilusa.

nekünk nem is állna olyan jol

de a japán visual kei es csávok bejönnek nagyon :D

2009. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A Jrocknak rengeteg alműfaja van. Tág fogalom. Személy szerint az angura vonz a legjobban, de az egész zseniális dolog. A! zene számomra, mindenben segít és rengeteg mindenben megváltoztatott. És igen, jó irányba, ezt nem én mondtam:3

őőő pontosan, nem a legjobb választás teljesen átvenni a dolgot, ez az övéké, de azért nyugi, nem harapnak :"DD Jó arcok, és amikor beszéltem egy-kettővel érdekesnek tartották, hogy így tetszik nekem ez az egész. DE ne legyetek sikítozó emós-imós-vizsuálos-tóókióóhoteles fanp*csák, az nagyon durva! xDDDD

Öltözködés? Ahogy érzem!

Legyen saját stílusunk. Szerintem "jrockerek" is csak azok, akik szolgáltatják a zenét, na de ezt zárójelben mondtam.

2009. dec. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Előző! Megadod az MSN címed? szerelmes lettem.. x( xD
2010. aug. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
MINDENT!!!! <3
2011. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 mana sama *-* válasza:
hát sokmindent jaja zene meg meg ugy minden amit ugy szeretek XD beöltözés hát most szerintem lehet vki egyedi anélkül is h full ugynézzen ki mint egy jrock gitáros énekes stb létre lehet hozni sztem egy személyre szabottab kinézetet is ami nem koppincs de mégis tetszetős és ez nem sértő de nem is átlagos aranyközéput jojo rolam sem lehet leolvasni h megyek azutcán azt én akkor most biztos szeretem ezt de kitudja bármi megtörténhet de mégha ugy öltöszködnék mint egy jrocker akkor se tudnák az emberek mert egy átlag ember leragad a disco zenéknél-.- meg a mizu mizu mizu-nál -.- szánalom dehát kinek mitetszik
2011. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

2009.12.27 01:14

Te tenyleg beszeltel visual kei-es japan sraccal???:O

2011. máj. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
AZ ÉLETEMET... <3
2012. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!