Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudok visual kei...

Honnan tudok visual kei stílusú ruhákat szerezni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem öltözködési stílus, de úgy értem, hogy hasonlóakat, mint amilyeneket ők hordanak. Példaként értem, mondjuk a Gazettéből Reita fekete sálját, vagy jrockeres, láncos gatyákat, satöbbi.

Ha valaki esetleg tudna segíteni, vagy valami, megköszönném :)


U.i: NEM majmolni akarom őket, tudom hogy soha nem állna úgy rajtam, mint rajtuk, csak néhány extrémebb dolgot szeretnék a saját stílusomhoz vegyíteni, és mivel imádom japánt minden téren, japán rockot hallgatok, úgy gondoltam az talán közel állna a szívemhez :) És szívesen hordanék ilyen vagy hasonló darabokat.


2011. jan. 7. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

esetleg anime boltok?

nem vagyok rajongó,de van pár bnőm járnak conokra,és a ruháikat mind ők csinálják,szóval ha kreatív vagy az is megoldás ha te magad csinálod:)

2011. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

keresgélj eBayen. Ott szerintem rengeteg ilyesféle ruhát lehet kapni, ha már cosplayeket is árulnak. Viszont ha nem szeretnél külföldről rendelni, itt egy magyar honlap. Bármilyen ruhát megvarrnak, kép alapján. A Mio ( K-ON ) Coplayemet ők varrták. De van készen nagyon sok ilyen stílusú ruha is, amit rendelhetsz.


[link]

2011. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Reita ahw *-*

De a tárgyra visszatérve: Magyarországon sehol se, külföldről tudsz rendelni netről. Szerintem ez egy jó oldal, bár attól függ mit szeretnél rendelni. Gatyák olyan 14 000Ft környékén vannak+ugye még a szállítás: [link]

De mondjuk pólókat egész jó áron lehet venni (3000Ft körül). Szóval van ami elég drága, van ami jó áron van...

A másik dolog amit ajánlanék, ha pl.: pólókat akarsz, akkor egy pólókészítő cégnél készíthetsz saját pólót, amire aztán bármilyen mintát tehetsz (legyen az pl.: Versailles-ről egy kép stb.) [link]

De mondjuk ha te egy csatos, láncos nadrágot szeretnél, akkor szerintem keress fel egy varrónőt. A baj ezzel ugye csak az, hogy nem biztos hogy egy 40 éves amúgy kiválóan dolgozó varrónő meg tudná varrni, mivel nem találkozott még ilyennel. Van néhány fiatal varrónő Magyarországon, akik talán meg tudnák csinálni. Én ismerek egyet, aki igaz lolita ruhákat varr főleg, de jártas a J-rock, Visual Kei témában. [link] (van e-mail cím, hogy ajánlatot tudj kérni)

A másik meg az ebay. Pl.: [link]

Remélem tudtam segíteni :)

2011. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Igen, pólókészítettés már folyamatban van :) Külföldi oldalakat én is találtam nagyon jókat, annyi kérdésem lenne még, hogy esetleg ha külföldről rendelek, akkor nagyjából mennyi a postaköltség? És hogy megbízhatóak-e ezek a netes rendelések (persze nagy webshopról rendelnék, nem magánembertől :))


Nem, vagyok túl járatos az ilyen dolgokban ^^ Még soha nem vásároltam online, szóval... kicsit félek, hogy esetleg nem érkezik meg, stb.

2011. jan. 7. 22:56
 5/17 anonim ***** válasza:

eBayen figyeld a visszajelzéseket ( azt hiszem feedback )!

Ott van az eladó neve alatt. 80%-tól felfelé szerintem megbízható valaki. A postaköltség eBayen meg nagyon változó, ahogy a termékek ára is. Én egy parókát Hon Kong-ból 0.99 dollárért rendeltem meg, a szállítás pedig ingyenes volt. Jolott előtte majdnem megvettem ugyan azt a parókát 20 dollárért, 10 dollárnyi szállítással. Szóval nézz körül jól, mielőtt megveszel valamit. Persze USA-ból és Hon Kongból 4-6 hét is lehet mire megjön. De ha nem is érkezik meg, akkor az nem 'átb@szást' jelent, hanem hogy a magyar posta szarakodik. Ilyenkor be kell menni a legközelebb Postára és kérdezősködni.

Fizetni legtöbbször PayPallal tudsz, ami sokkal gyorsabb, mint az utalás, és egyszerűbb is. Én eddig mindent megkaptam amit rendeltem. Nem csalódtam, pedig elég régóta eBayezek. Remélem sikerül találnod mindent, amit szeretnél. ^^

Üdv.

2011. jan. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

*Holott előtte (...)

Bocsi, elírtam.

2011. jan. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hú, hát köszönöm szépen a segítséget :)
2011. jan. 7. 23:17
 8/17 anonim ***** válasza:

Én mindig egy GothLoli rucira vágytam.... de túl drága, elkésziteni meg lusta vagyok. XD


Venni is lehet, de én a varratásra eszküszöm. Reitát ne CPzd, mert szétszednek... (személyes tapasztalat)

Uruhanacit könnyű elkésziteni, nekem is van egy, egyszerűen imádom.

Ha jó jrockos körökben mozogsz, semmit sem olyan nehéz elkésziteni vagy beszerezni.

2011. jan. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igazából baráti körből olyan nagyon senki sem jrockos, főleg punkokkal és heavy metálosokkal vagyok körülvéve, tőlük meg nem várok ebben a témában segítséget... xD


Amúgy meg... Pont Reitát szándékoztam Cp-zni xD Na mindegy, majd meglátjuk mi lesz belőle :P

2011. jan. 7. 23:23
 10/17 anonim ***** válasza:

23:21es vok

Sok sikert Reitához XD Ne csodálkozz ha rohanni fognak utánad a lányok... az sem zavarja majd őket hogy te is lány vagy (ha lány vagy ... bocs) XD


Rám is rámférne egy jó kis sakuracon, csak kéne hozzá a rági banda =/ ami tuti h nem lesz .... XD Majd lehet hogy látlak is téged ahogy éppen letepernek LOL


OFFoltam kövezzenek meg!


Még egyszer sok sikert a dologhoz. xP

2011. jan. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!