Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudok visual kei...

Honnan tudok visual kei stílusú ruhákat szerezni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem öltözködési stílus, de úgy értem, hogy hasonlóakat, mint amilyeneket ők hordanak. Példaként értem, mondjuk a Gazettéből Reita fekete sálját, vagy jrockeres, láncos gatyákat, satöbbi.

Ha valaki esetleg tudna segíteni, vagy valami, megköszönném :)


U.i: NEM majmolni akarom őket, tudom hogy soha nem állna úgy rajtam, mint rajtuk, csak néhány extrémebb dolgot szeretnék a saját stílusomhoz vegyíteni, és mivel imádom japánt minden téren, japán rockot hallgatok, úgy gondoltam az talán közel állna a szívemhez :) És szívesen hordanék ilyen vagy hasonló darabokat.


2011. jan. 7. 21:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, igen xD

Amúgy még nem biztos, szóval.. khm xD de majd lehet :D

2011. jan. 8. 00:25
 12/17 anonim ***** válasza:

Leszel a házi Reitám? *o*


~az eBayes csajszi vagyok~

2011. jan. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Enyém Reita -.-" >.< xD (már egy párszor "megverekedtem" érte :O) tegnapi 22:16-os voltam ^^.
2011. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem! Mer enyééém~ >w<


~ eBayes ~

2011. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
*Mert
2011. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

hehe xD nem vagytok ám normálisak xD

de ha ez megy, akkor lehet, hogy Kyo leszek, és akkor mindenki fut előlem (vagy nem ^^")

Amúgy meg köszi, Ebayen tényleg tök jó cuccok vannak, gyűjtögetek egy kicsit, és akkor felfrissítem belőle a ruhatáramat egy kicsit :D

2011. jan. 9. 11:59
 17/17 anonim válasza:
ha még bármikor is aktív lenne a kérdés, Black Ichigo :)
2012. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!