Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normális, ha inkább öltöztetem...

Normális, ha inkább öltöztetem, gondolatban a lányokat?

Figyelt kérdés

Ha meglátok egy szép lányt nem "vetkőztetem hanem

öltöztetem".(Ezt úgy értem nem azonnal a vetkőzésen jár az eszem,hanem hogy tudnék jót tenni vele).


2013. okt. 18. 09:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek nem ebbe a kategóriába szerettem volna írni.
2013. okt. 18. 10:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Fejtsd ezt ki nekem. Ha számodra ízléstelen ruhában van, adsz rá egy (szerinted) szebbet? Vagy szado-mazo szerepjátékos cuccba bugyolálod?
2013. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgy értettem hogy a korom béli fiúk csak a szexre gondolnak,

nekem meg nem annyira fontos,Az öltöztetés alatt azt értettem hogy rögtön az jár az eszembe mivel tudnék jót tenni vele.(Nem a ruhájára gondoltam hanem arra hogy nem számít a szex csak az ő jóléte tőlem függetlenül is).

Az igazi kérdés inkább az hogy normális-e teljesen ismeretlen lányba beleszeretni?

2013. okt. 19. 10:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor rosszul fogalmaztad meg a kérdést. Szinte teljesen más, mint ami valóban tudni akarsz.

Egyébiránt nem lehetséges, de is nem logikus, hiszen (maximum?) csak külsőleg vonzódsz hozzá. Ez szimplán erős vonzódás. (Bár, ha belegondolok, kialakíthatsz róla egy fals képet, amibe viszont beleszerethetsz.)

2013. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2013. okt. 20. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!