Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vagyok ilyen ostoba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen ostoba, hogy ha elkezdek randizgatni egy lánnyal, akkor már azt tervezgetem gondolatban, hogy mikor fogom elvenni, összeköltözni vele, családot alapítani vele meg hasonlók? 19/f

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 14:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Ez az egyik legalapvetőbb hiba amit mi férfiak elkövethetünk.
2013. ápr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem ostoba vagy, csak előre tervezel túlságosan is, háát ha ez neked így jó.. mért, hány éves nőkkel randizol?:D
2013. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
16
2013. ápr. 27. 14:41
 4/17 anonim ***** válasza:
háát.. én 23 vagyok, de eszem ágában sincs ilyesmi, mint az összeköltözés, és társai.. ok, h megfordul a fejedben, de ne add a tudtára:D
2013. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hát igen, valószínű hogy egy 16 éves lány nem agyal ezen.. de legalább nem csak megkrni akarok:)de azért nem kell vele megbeszélned:D:D
2013. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha lesz pár tapasztalatod, akkor rájössz, hogy nem minden nő alkalmas (számodra) családalapításra, és előbb meg akarod majd ismerni, és csak utána tervezel vele tartósan. Ehhez kell még pár "pofon" az élettől.
2013. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ebbe mindenki belefut szerintem (legalábbis a nagy többség). Aztán pofára esnek és hallani se akarnak róla többet. Én is belefutottam, most ott vagyok hogy az életemet nem cseszem el egy nőért.
2013. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem mondom el nekik, hogy ilyeneken jár az eszem, csak gondolok rá.
2013. ápr. 27. 17:27
 9/17 anonim ***** válasza:
Hú engem nagyon elrettentene, ha megtudnám. Brr a tipikus szeretethiányos.... Inkább azt képzelje el, hogy miként szexelünk, meg hogy milyen csodálatos a személyiségem......közelebbi dolgok.
2013. ápr. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,fiúknál hogy megy,de lányként ugyanilyen vagyok.:D Az első pillanattól jönnek a közös tervek,a legapróbbaktól odáig,hogy mi 10 év múlva is ugyanilyen jól megértjük egymást. Sajnos erre elég kicsi az esély,de olyan jó ilyen álomvilágban élni,és mindenből a legjobbat kinézni. Persze,a való életben a kapcsolataim 2 hét és 3 hónap közt vannak,mert rájövünk,hogy nem olyan rózsás a helyzet,mint tűnt,vagy közbejön valami,de szerintem jobb így hozzáállni a másikhoz,mint egyből azt nézni,hogy hogy végződhet,mik a hátsó szándékai,stb.. Szóval nálam mindenki tiszta lappal indul,mindenkiből a legjobbat nézem ki. Persze ez nem mindig jó,de azért van eszem,sok dologra rászedni emiatt nem tudnak azért,az meg,hogy nagyobbat csalódom,hát istenem... ez van.:D

16/l

2013. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!