Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vagyok ilyen ostoba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen ostoba, hogy ha elkezdek randizgatni egy lánnyal, akkor már azt tervezgetem gondolatban, hogy mikor fogom elvenni, összeköltözni vele, családot alapítani vele meg hasonlók? 19/f

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 14:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális! Mert a végső cél ez. nem azt jelenti,hogy akkor mindenképp így lesz, de valahol ez a cél lebeg a távoli jövőben az ember előtt, és ha közben nem úgy alakul, na bumm. Az jó, hogy a szándék őszinte,és nem csak megfektetésre megy ki nálad a dolog.
2013. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ez a lényeg.
2013. máj. 1. 14:24
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan barátnőm aki már a kapcsolatba lépésük 1.hetén a közös gyerekükről álmodozott együtt a fiújával. Őszintén? Engem a frász ölne meg ha megsejteném hogy ilyeneken kattog a barátom agya,főleg rövid idő után.
2013. jún. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok és egy 27 éves pasival ismerkedtem meg neten keresztül. Rengeteget beszéltünk, skype, telefon, mailek (mert mindenféle okokból csak kb. egy hónappal az első levélváltás után tudtunk találkozni). Na ő pont ilyen volt, és ezt nem is titkolta, mármint ő már így quasi látatlanban tényként kezelte, hogy ezek a dolgok meg fognak történni velünk. Aztán mikor sikerült találkozni konkrétan semmi de semmi nem mozdult meg bennem iránta, és hihetetlenül kellemetlen volt az egész szitu. Amíg csak gondolkodsz rajta és nem borítod rá a lányra (főleg a ti korotokban), addig lelked rajta, ábrándozni jó.:)
2013. jún. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ilyesmin gondolkozni, de inkább előrelátón, hogy el tudnám-e képzelni a lány 10-20 év múlv, bírnék-e együttélni vele... De semmi olyan, amit megosztanék, csak kis gondolatkák nekem!:D

19f

2013. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csináld fel és akkor lesz gyerek kénytelenek lesztek tervezni :D
2013. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok :-)

De csak a mostani Párom mellett lettem ilyen eddig nem érdekeltek az ilyen "dolgok"...

Szeretem elképzelni a közös jövőnket, szeretek álmodozni róla :-)

2013. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!