Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a fiú külön lakásban lakik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú külön lakásban lakik mennyire gáz, hogy a csaj jár mindig hozzá és nem a fiú a lányhoz? Nem szeretnének még összeköltözni.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 09:46
 1/7 Andii1 ***** válasza:
mért lenne már gáz? :D egyébként néha mehetnének a lányhoz is..
2013. ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem ez mért lenne probléma. Nekem is volt ilyen szakasz az életemben. Hozzánk nem tudott jönni igy én mentem, nem id volt belőle probléma.
2013. ápr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert nála kettesben tudunk lenni. Nem mintha itthon zavarnának vagy szólnának érte, de ott mégis csak ketten vagyunk.
2013. ápr. 14. 09:58
 4/7 anonim ***** válasza:
nem szeretsz vele kettesbe lenni? :) gondolom mindig ki használj a h kettesbe vagytok nem de? :)
2013. ápr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Épp hogy szeretek, ezért megyek.
2013. ápr. 14. 10:10
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor nem értem a kérdést! :) fel vagy azon háborodva ami jó neked.. :) nem is megy eléd,haza visz? :)
2013. ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van. Én a barátnőmnél egyszer voltam, amikor bemutatott a szüleinek, de amúgy nem járok át. Mindig ő jön. Már adtam is neki egy kulcsot, mert mire hazaérek kicsit kitakarítja a lakást és főz valami finomat. Így már majdnem olyan,mintha együtt élnénk, mert végül is szabad bejárása van. Mondjuk ő nem is nagyon hív, de egy cseppet sem visel ez meg,legalább nem nekem kell napi 1 órát buszozni, hogy átérjek a város másik felébe.
2013. ápr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!