Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudtok hasonló játékokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajas.piritos kérdése:

Tudtok hasonló játékokat, mint a kérdezz - felelek?

Figyelt kérdés
ilyen kérdezős, vagy hasonló, mint pl: Én még sosem....

2013. ápr. 13. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

általános iskolás koromból rémlik a tett-vagy-őszinte

felteszik a kérdést, majd neked választanod kell, h őszintén felelsz rá, vagy ha nem akarsz felelni, akkor a kérdező kitalál neked egy feladatot, amit ott helyben el kell végezned.

2013. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 Én ezt úgy ismerem, hogy felelsz vagy mersz.

Ha többen játszotok, akkor üvegezhettek is.

2013. ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Méééég méég mondjatok. Amúgy amit te leírtál az mintha az üvegezés lenne :D
2013. ápr. 13. 17:49
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

de jó volna most üvegezni ezer éve nem játszottam olyat :D

20L

2013. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vetkőzőspóker?!
2013. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
56%

Ha durvábbat akarsz, jégsmaci: jégkockát kell szájból-szájba körbe adogatni. Mondjuk ez elég beteges, én is csak filmben láttam:D

De a kártyapuszi ugyanez, csak ott az a lényeg, hogy ne essen le a kártya a szádról, és ne érjen össze az ajkad a melletted állóval.

Vagy van az, mikor páros felelsz vagy mersz. Itt párok (társaságból választ mindenki maga mellé valakit, vagy sorsolunk) közt pörög az üveg, itt a kérdésnél pl "gondoltál-e valaha úgy a párodra, hogy..." jellegű dolgokkal kínos helyzetbe lehet ám hozni az embereket :DDD Mersznél meg egy "nyomj ki 5 fekvőt úgy, hogy a párod rajtad ül" is elég, ha nem akartok durvulni.:D

hát, most hirtelen ennyi :D ha játszottatok, mesélj majd! ;):P

15/L

2013. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló milyen filmben láttad ezt a jégkockás dolgot? :D
2013. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy valóság show-ban én is láttam a jégkockást. :D


Ország-város-fiú-lány. Valaki magában mondja az abc-t, amíg valaki meg nem állítja. Annál a betűnél, azzal a betűvel kell országnevet, városnevet, stb-ket írni. :D


Folytasd a sort! A szó utolsó betűjével mondj új szót!


Maszk! Valaki grimaszol egyet az arcával mindenki előtt, majd akire rámutat, annak "átdobja a maszkot", így annak le kell utánoznia. Ha leutánozta, kitalál egyet magától és tovább adja. :D

2013. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!