Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek milyen az öltözködési...

Nektek milyen az öltözködési stílusotok? Miket hordtok általában?

Figyelt kérdés

kort is:)

17L


2013. okt. 6. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a ruhákat harisnyával és bakanccsal, egyébként vagy farit, vagy leggingset egy kicsit lazább, sötét színű pólóval és vagy bakancsot, vagy Vans cipőt. Kötött kardigánokat és kapucnis pulcsikat is szeretek, kabátnak pedig inkább a hosszabbakat. Szeretek sapkát-sálat-kesztyűt hordani :)
2013. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 16/L
2013. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Farmer sportcipő általában ingpólók,kapucnis felső. 18/F
2013. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyáron rövidnaci,rövid ujjú felső,lehet bővebb is,meg szűkebb.Aztán,szandál,kiegészítők(bizsuk,táska).

De hordok /hordtam olyat is,hogy a felsőket be volt vágva a mellrésze.Nem tudom el tudjátok-e képzelni.

Ruhákat nem igazán hordok,egy kék,virágmintás nyári ruhám van.Azt kifejezetten szeretem.

Kék karkötőt,fülbevalót veszek hozzá.



Ősszel-télen: bőrdzseki,szövetkabát,vagy télen vastagabb kabát.Sál,sapka.Farmer vagy más nadrág,színei: többször fekete,de lehet barna,bézs,bíbor.

Garbós felsők,azok felé valami hosszabb rávehető*.

Legtöbbször elegánsabb dolgok.*

Van,hogy csak egy hosszabb felső,ami felé nem szükséges venni semmit.Combközépig érő.Hogy úgy mondjam.

Van,amikor felveszek egy derékig érő felsőt,az lehet mondjuk állatmintás is,vagy virágmintás.

Meg hordok derékmelegítőket is,a rövidebb dolgokhoz,hogy ne legyen kinn a derekam.


16/L

2013. okt. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok,16/L.

Még csak annyit teszek hozzá,hogy a rövidnaciból is szeretem a farmert,de tetszenek a virágmintásak,rózsamintásak is.


Télen meg szeretek sálat is hordani,a C&A-ban is vettem 2 jó sálat. :) Meg van több is.


Amúgy hordok balerinacipőt is gyakran,magassarkút nem szoktam,csak alkalomra.Télen szoktam csak magassarkú csizmát,de van olyan is ami nem magassarkú.


:))

2013. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Én mindig próbálok sportosan de mégis elegánsan öltözni

Csőszárú farmert, sportcipő, bakancsot, magas nyakú pucsikat, ingeket, lezser dzsekiket, ezekben az átmeneti időkben általában ezeket hordom.

16/f

2013. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sötét skinny farmer, esetleg bőrnadrág. Cipőben magassarkú vagy oxford cipő, loafer, nagyon ritkán ballerina. Felülre meg ing minden mennyiségben. Farmer, fehér, fekete, kék, szürke - általában.

Blézer, télen ing felé kötött, csinos pulóver. Ballonkabát, szövetkabát, parka, térd felé érő csizma, sapka, sál, kesztyű.

Kicsit hasonlóan öltözködöm, mint Emmanuelle Alt (csak olcsóbbak a ruháim :D )

2013. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Romantikus.

Altalaban csipkesek, illetve viragosak a ruhaim. Az ekszereim pedig finommegmunkalasu aranyok, illetve szeretem az egyszeru gyongy pottyot. Cipobol altalaban magasat hordok, de ez csak azert van igy, mert a mgasabbakbol talaltam szebb darabokat.


A taskaim altalaban lancos fulu ridikulok, a kabatom szovet.

Es nagyon szeretem a himzett, kicsit nepies dolgokat is, peldaul oroszoknal gazdagon diszitett selyemholmik es premes mellenyek hozza.

2013. okt. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


nyárit most nem linkelek. ott általában rövid farmernacit , pólót, vagy trikót, szandállal vagy dorkóval hordok. Kiegészítők minden évszakban. Ősszel és télen még annyit tennék hozzá hogy imádom a sálakat és a kardigánokat. Kiegészítők *o*

2013. okt. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!