Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » öltözködési problémák?

öltözködési problémák?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. régebben amikro 14-15 voltam úgy vettem a ruhákat, hogy ami jó volt méretben megvettem, nem érdekelt hogy milyen..és kicsit össze-vissza van a stílusom és a ruháim 80%-a nem tetszik.. most nyáron elkezdtem beszerezni újabb darabokat, de még nem alakult ki a stílusom.. sok velem egykorú lány annyira csinosan öltözködik, tudják hogy mit mivel kell párosítani, én meg olyan össze visszának érzem így magam :/

Gondjaim vannak, sokszor nem tudok mit hogy párosítani, és sok ruhám van amit régebben vettem de kénytelen vagyok elhordani őket pedig én is szeretnék divatosabb lenni..de ez olyan izé látok egy felsőt ami tetszene és az máris 6 ezer ft meg minden tök drága..:/

17L


2013. okt. 6. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Ha divatosan akarsz öltözni,akkor szerintem jelölj ki egy boltot,ahol olyan ruhák vannak,amik neked tetszenek,ha megfogadsz egy tanácsot,akkor ez a bolt legyen a H&M,C&A,Bershka,Zara stb.,és csak onnan vásárolj!

Nem számít,ha az a póló 6000 Ft az se baj,spórolj rá,és "küzdj érte"!:)

2013. okt. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

am suli után néha dolgozok szóval ne úgy képzeljétek hogy azt várom hogy a szüleimtől kapom egyfolytában..persze kapok rá de anya sokszor ilyenekre nem tud adni, nem is várom el.. szeretek megdolgozni, és spórolni, és jó érzés valamit venni :)

igen, amiket felsoroltál az ottani ruhák tetszenek :)

2013. okt. 6. 12:33
 3/7 A kérdező kommentje:
meg azt csinálom h inkább veszek egy felsőt ami tetszik, jó az anyaga, minősége, mint a kínaiban két vékony műszálas pólót
2013. okt. 6. 12:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, a divat teljesen tanulható. :) Nézegess divatblogokat, rengeteg van magyar is, külföldi is, biztosan találsz olyat, akinek az öltözködése tetszik.
2013. okt. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi ment a zöld kéz:)
2013. okt. 6. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért ésszel! 6 ezret egy sima felsőért ne adj ki! Én is ugyanebben a cipőben járok egyébként, tanulgatom, nézelődök.

A csőfarmer az alapdarab, abból szerintem idővel szerezz be 3-4 db-ot, vagy amennyit tudsz. (Bár szerintem 4 elég, ami tönkremegy azt majd pótlod az akkori ízlésed alapján.) Abból is alapszínek. Kék, szürke, fekete, esetleg színes, de azokból is a kombinálhatóakat keresd, tehát ne neon rózsaszínt. :))

A turikkal hogy állsz, az játszik? Ott sem árt körbenézni.

Kombinálható felsőket nem tudok mondani… A kardigán tuti jó! Csak az alá jó felső kell. Kendők, sálak is általában feldobják a dolgokat.

Remélem valamit segítettem.

L17

2013. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem se adj ki 6000ret egy pólóért.. annyiért veszek kettőt vagy hármat. menj el egy turkálóba, hidd el, megéri! ugyanazok a ruhák vannak ott mint pl. Bershka, New Yorker, H&M, stb. csak olcsóbban:) de ha leárazásokon nézelődsz, akkor is simán kifoghatsz jó cuccokat olcsón. amit szerintem érdemes venni, az a farmerdzseki, meg bőrkabát bár attól függ, milyen ruhák tetszenek, milyen stílus áll hozzád legközelebb.
2013. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!