Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Változoott az öltözkö...

Anyukák! Változoott az öltözködési stílusotok a gyerkőc születése után?

Figyelt kérdés
Főleg a hétköznaokra gondolok. Előtte milyen típusú ruhákat hordtatok? Megmaradt a stílus szülés után is? Én legszivesebben melegítőbe vagyok. főleg itthon. Sétához, csvargáshoz általában farmer, póló, bő naci..stb. Leginkább a kényelmet nézem. Más is így van vele, vagy csak én "topisodtam" el?
2010. júl. 30. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy újra beleférek a ruháimba, nagyobb kedvem van öltözködni,mint régen.
2010. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kisfiam 2.5éves és most mondhatom el magamról hogy újra adok magamra!Na persze nem mini szoknya és magas sarkú de szoknya szép papucs,szép felsövel!:)

De persze attól függ hová megyünk!De így is sokszor megnéznek hogy milyen anya vagyok!:(

Mikor kisseb volt farmer+trikó is jó ha rám jött!

2010. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok felvennék és kissortot is de rosszul vagyok ha lenézek és meglátom a térdemet+combjaimat mint két farönk!:(
2010. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem változott.Ugyan úgy sportosan öltözködöm,talán egy kicsit többször van rajtam szoknya.Szín szempontból nem változott semmi,terhesség előtt is színesen öltözködtem és most is.
2010. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most is ugyan olyan szivesen öltözöm csinosan és egyben sportosan, de már inkább a bővebb, jobban takaró felsőket hordom, mert van rajtam egy "kis" fölös. Nekem amiben nagyon változott: nem nagyon hordok rövidebb szoknyát, nadrágot és nem hordok olyan kivágott, illetve pocimutogató felsőket. Ezt is legfőképp a megváltozott külsőmnek köszönhetem. Olyan anyukás lettem. :) Visszafogottabb. :)
2010. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Amikor van egy kis időm én is szivesen felveszek csini cuccokat, de mindig le is veszem, mondván, hogy nézek én ki ebben. Pedig párom szerint nem vagyok rossz nő. (167cm és 50 kiló) Rendszeresen edzek, rendbe tartom a külsőm, mégis bő cuccokat hordok. szoknya sosincs rajta. Rövidgatya csak otthon. Lassan már nem is nézek ki nőnek. :( Kicsit irigyellek titeket. Persze nem rosszindulatból.
2010. júl. 30. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Hú, én meg téged irigyellek...1,70 magas és 80 (!!!) kg...igaz, a fiam 4 hónapos. Eddig szoptattam, most már alig szopizik a legény, úgy döntöttem, ideje változtatnom magamon.

Ennek ellenére az öltözködési stílusom nem változott, talán annyiban, hogy nagyobb a méretem, vettem egy-két bővebb felsőt. De maradt ugyanaz a lazás, nacis-tornacipős alteros stílusom. Én már egy normál méretű farmernak is úgy örülnék, sajnos a terhességem eleje óta nem bírom magamon elviselni...

Te meg ne akarj extra csinos lenni, vegyél fel egy farmert, és egy szép felsőt, máris egy lépés a nőcisebb öltözködés felé-és légy magadra büszke, hogy jól nézel ki:)

2010. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem sikerült visszafogynom a terhesség előtti súlyomra, de azért rámjönnek a régi ruháim, és azért próbálok nőiesen öltözködni, és próbálok adni magamra. Én akkor is feldobok egy pici sminket, ha csak a játszóra megyünk, aztán meg ott érzem kicsit hülyén magam a sok mackónadrágos anyuka között. Engem az nem zavar, hogy nekik az kényelmes és prakatikus, csak én meg úgy vagyok ezzel, hogy amióta baba van, azóta sokkal kevesebb alkalom van, amire ki lehet öltözni, meg felvenni a csinos rucit, és nekem meg az itthoni mackónadrág helyett olyan jól esik rendesen felöltözni. Így lehet, hogy úgy néznek rám, mint egy ufóra, de nekem meg ez esik jól, kell az önbecsülésemnek a normális ruha meg a smink. Na ne kiskosztümöt képzeljetek el, de pl. ha farmert veszek, akkor tuti, hogy nem csak sima pólót, hanem valami nőcis blúzt kapok magamra.
2010. júl. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy kedves utolsó előtti. Párom is mindig azt mondja, hogy legyek büszke magamra, mert szte csini vagyok, de valahogy olyan idegenül érzem magam, ha látszik az alakom.

Kedves utolsó válaszoló! Én tuti nem néznélek ufónak a játszón, ha csini cuccban villantanál. Sőt! Szerintem irigykednék is rád, hogy milyen nőies és jól öltözött vagy. Legyél büszke rá, hogy csini anyuci vagy!

2010. júl. 31. 20:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én amióta az eszemet tudom és magam veszem a ruháimat,mindig sportosan öltözködöm,fiús típusú nő vagyok,szerencsére 2 kisfiam van:)

Rövidnadrág,póló,sportszandál,így nyáron

Van egy farmer szoknyám,azt néha bevetem,de nem szeretek kiöltözni és sosem festettem magam előtte sem

2010. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!