Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem tök fölösleges?

Csak szerintem tök fölösleges?

Figyelt kérdés
Csizmát hordani. Lány vagyok, de most van még október eleje, és szerintem tök fölösleges hordani csizmát. Igen, hideg van, de szerintem novemberig simán lehet hordani sportcipőt.

2013. okt. 4. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Más kérdés, hogy elég viccesen mutatna a fodros blúzom, fehér szövetkabátom/blézerem egy sportcipővel. Nem volt rajtam 13 éves korom óta, én sportolásra használom.

De ha neked úgy csinos.

2013. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, szerinted csak :) Itt -5 fok volt ma reggel 7 órakor, tudod a tornacipő nem igazán volt már megfelelő..és mellesleg van olyan, akinek nem jó a vérkeringése, és fázós :)
2013. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet hordani egy topánkával alá harisnyával :) Vagy valami, de én nem az ünnepélyekre gondoltam, hanem így hétköznapokra! Köszi a válaszodat!
2013. okt. 4. 21:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, próbáltam, de úgy fáztam. és én hétköznap is elegánsan öltözök, fizetni kéne, hogy mellé felvegyek egy converset:]
2013. okt. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Topánka??Mínuszban??

Oké,én nem vagyok fázós,de akkor is.Mínuszokba egy kis vékony topánkába?!Még harisnyába is felfázhatsz...:S

Amúgy én sportcipőbe járok,de aki fázós,az azt visel amit akar..(aki nem fázós az is XD)

2013. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Felőlem azt húzol, amit akarsz, de azért a papírtalpú tornacipőt meg a nyitott, semmi talpú balerinákat nem kéne ebben az időben erőltetni, mert fel fogsz fázni.

Amúgy a vékony csizmák, bokacsizmák kb erre az időre vannak kitalálva, ha hidegebb lesz, meg eső, hó, akkor nem lehet hordani.

És én is kinőttem már a sportcipős korszakból úgy 12 éves koromban. De ha neked jó, akkor hordd, csak ne fázz meg, az meg mit zavar téged, ha mások csizmában vannak? Felőlem akár nyáron is, csak na vegye le utána a közelemben.

2013. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is csizmát hordok, a vékonyabb talpú csizmákat ilyen időre találták ki. Majd télen jönnek a jól bélelt vastag talpú csizma. Mondjuk gondolom, nem nekem szólt a kérdés, mert én 14 évesen jártam utoljára hétköznap sportcipőben, azóta szoknyás/ruhás elegánsabb lány lettem. De ha neked nem fázik a lábad, hord nyugodtan, senkit se zavar.
2013. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most már hideg van, de azért vicc hogy 20 fokban már csizmát húzott a legtöbb lány akit láttam az utcán... Akkor mire való az átmeneti cipő?
2013. okt. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
neked nem mindegy?:) ha fázik akkor mit csináljon?:DD amúgy meg kis topánka ilyen időben? biztos jó meleg helyen laksz...itt tegnap reggel -5 fok körül volt.
2013. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan helyen lakom ahol az elmúlt hetekben volt 23 fok is. Mint az ország többi részén...és nevetséges hogy egyesek ilyen melegebb időben csizmában rohangálnak.
2013. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!