Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csak szerintem van itt egy...

Csak szerintem van itt egy csomó fölösleges kérdés?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, hogy:

"Hogy kell csinálni a [nemtudommit]?" vagy

"Odaégettem az ételt. Mit tegyek?" vagy

"Túróból meg pudingból lehet krémtúrót csinálni?" vagy

"Lehet e a rántottát lábasban csinálni?"

Egyrészt a kérdések nagy része magától értetődő, illetve csak egy pici fejtörést, ha igényelnének... Meg hát ugye mire való a kereső? :) Néha már konkrétan idegesítenek az ilyenek, ezekért majdhogynem fölösleges kérdést kiírni...


2012. máj. 27. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Az is fölösleges volt, amit te kiírtál. :)
2012. máj. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez csak nezöpont kerdese.
2012. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
az a helyzet hogy akkor itt minden kérdés felesleges.talán egyedül a családi kapcsolatok rovatba vannak olyan kérdések amikre a google nem talál választ...
2012. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Sok a felesleges kérdés, és ehhez te is hozzájárultál eggyel.
2012. máj. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Az oldal neve "Gyakori kérdések" - szerinted miért?
2012. máj. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb általad idézett kérdés azért nem felesleges, mert ugyan a google-ban lehet rá választ találni, de nem egyet, hanem rengeteget, amik egymásnak teljesen ellentmondóak.

Itt személyes tapasztalatokat kaphatnak a kérdezök, és föként a "hogyan kell csinálni" esetében sokkal többre megy valaki ezekkel.

Mellékesen ami NEKED magától értetödö, az sok - föként kezdö - valakinek egyáltalán nem az.

2012. máj. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Az oldal lényege, hogy ilyen, általad kifogásolt kérdéseket is feltehessenek!

Konkrétan nem kell elolvasni, ha idegesítenek!

A kérdezők a válaszadók tapasztalatára, és főleg jó szándékú válaszaira várnak- joggal!

2012. máj. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

1-es és 4es: Akkor nem mindegy? Egy fölösleges kérdéssel több vagy kevesebb, úgysem zavarnak senkit rajtam kívül :) Nem tudom miért kell támadni egyből. Na mindegy, betudom a melegnek...


Látom törölték az előző kommentemet... nem mondom, huncut húzás volt :)


Egyébként nem akartam én senki lelki világát összetörni, csupán kíváncsi voltam. Akkor hagyjuk a "Hogy kell csinálni a..." kérdéseket, jogos az, hogy a személyes tapasztalatokért teszik fel őket. De miért ne lehetne lábasban csinálni egy rántottát? 8 centivel magasabb a pereme, már kizáró ok, tényleg... ellent mond a fizika törvényeinek :D Csak azt mondom, hasznosabb lenne használni azt a kevés problémamegoldó képességünket, ami van. Gyorsabb is lenne így...


A 2-es, 3-as és 6-os válaszolónak igaza van, külön köszönet a normális stílusért :)

2012. máj. 28. 13:46
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A sütés-főzés csak gyakorlat kérdése, mint minden más az életben, amíg ezt nem szerzi meg valaki, addig mindíg lesznek, lehetnek kérdések, melyekre van, aki tudja, és van, aki nem tudja a választ. Én azért nézegetem az oldalt, mert szeretek segíteni, ha tudok, ezzel, gondolom, a többek is így vannak. Nagyon jó válaszokat szoktam olvasni, gratulálok azoknak, akik szakítanak a szabadidejükből annyi percet, hogy itt segítenek.
2012. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A "Lehet e a rántottát lábasban csinálni?" kérdésnél képzeld el, hogy egy 12 éves gyerek vagy, aki akárhol néz utána, azt találja, hogy rántottát SERPENYÖBEN kell sütni, de csak lábast talált otthon. Ilyenkor teljesen kétségbe esik, mert semmi tapasztalata sincs, anyuka dolgozik, nem tud senkit megkérdezni.

A többi kérdés is hasonló kategória, az abszolut tapasztalatlan házi"gyerekek" kérdései.

Szerintem inkább pozitiv, hogy sokan elkezdenek próbálkozni, megha nincs is tapasztalatuk meg segitségük. Amig a kérdés hangneme normális, addig szerintem nincs velük semmi baj sem.

(Nekem a lányom a férjhezmenése után jött telefonon hasonló kérdésekkel, mert elötte a házimunka nem érdekelte.)

2012. máj. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!