Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Louis Vuitton táska másolat?...

Louis Vuitton táska másolat? Ciki?

Figyelt kérdés
Nagyon sok embernek láttam, hogy Louis vuitton táskával mászkál, persze hamisítvánnyal. Nekem amúgy tetszik a táska, a mintája, a színe, a kinézete. Sok cuccot szoktam magammal cipelni, ez a táska elég tágasnak tűnik. Nincs százvalahányezrem rá, nagyon ciki, ha veszek 5000-ért egy az eredetihez hasonlót?
2013. szept. 28. 12:29
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a táska ár érték arányban megérné az árát érteném amit mondani akarsz de a fent említett pont hogy nem ebbe a kategóriába tartozik szerintem. De mindenki arra cseszi el a pénzét amire akarja. :D
2013. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
41%
Előző honnan veszed hogy a táska ár érték arányban megéri-e az árát avagy sem? Nyilván nem volt még ilyen táskád, és a gyártási folyamatára sem látsz rá.
2013. okt. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
22%

Utolsó, hiába magyarázd neki, úgysem érti meg... :) Plusz egy luxus műalkotásról (hiszen a designer termék mind iparművészek kezei közül kerülnek ki) ár-érték arányról beszélni nem is lehet...

Szerintem az a drága, amit megvesz valaki olcsón (mer' jó az), aztán beb@ssza a szekrény aljában igénytelenül, majd kétszer felveszi és szétszakad, mehet a kukába! :)

Érdekes ez, egy olcsó, műbőr táskáért sosem adnék ki 10000 Ft-ot, mert drágának tartom. (És úgysem hordanám...) Viszont egy designer darabért bármikor 2-3-400 ezret is! Ha lehet beszélni arányokról, akkor nálam így működik! :)

2013. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Szerintem még az igazi LV is ciki, mert a sok snob köcsögnek lett kitalálva
2013. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Hát,mondjuk tényleg nem a magyar embernek...
2013. dec. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Nem magyar embernek? :D Miért? Más országokban nincsenek különbségek szerintetek az emberek anyagi helyzete között? Nekem is van LV-m, akkor nem vagyok magyar? :D
2014. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
A magyar átlagfizetést nézd...
2014. jan. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Haha, meglepődnél! :D Egyébként nézted mostanában mennyi luxusautó parkol a parkolóházakban? Magyar átlagfizetésből! :D És itthon is vannak olyanok, akik megtehetik, és meg is teszik, hogy luxusmárkáktól vásárolnak!
2014. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,én nem pesti vagyok..:)
2014. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!