Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Louis Vuitton táska másolat?...

Louis Vuitton táska másolat? Ciki?

Figyelt kérdés
Nagyon sok embernek láttam, hogy Louis vuitton táskával mászkál, persze hamisítvánnyal. Nekem amúgy tetszik a táska, a mintája, a színe, a kinézete. Sok cuccot szoktam magammal cipelni, ez a táska elég tágasnak tűnik. Nincs százvalahányezrem rá, nagyon ciki, ha veszek 5000-ért egy az eredetihez hasonlót?
2013. szept. 28. 12:29
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

[link]



édesfzom

2013. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
köszönöm porcelánnyúl! :)
2013. szept. 28. 15:10
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul -mondjuk ez csak egyéni vélemény..- barmi csúnyák azok a táskák..én 1900 ft-ért vettem egy tök jó barna műbőr táskát, 2 éve bírja és nem jön szembe velem az utcán.
2013. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
50%
Az eredeti is ciki meg a másolat is. Az eredeti azért mert vannak olyan hülye emberek akik kiadnak érte annyi pénzt a másolat meg azért mert vannak emberek akik ilyen hülye embereknek akarnak tűnni. :D
2013. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
75%
Én megtehetném, hogy eredeti LV-t vegyek, de nem teszem, pont a hamisítványok miatt... Egy kulcstartóm van LV, természetesen eredeti! Táskából sokkal inkább olyat veszek, amit kevésbé hamisítanak, legalábbis nem elterjedt. Balenciaga, Armani, Prada... Egyáltalán nem ciki, ha valaki nem tudja ezeket megvenni, úgy gondolom, hogy olcsóbban is lehet gyönyörű, eredeti márkás táskát venni! Pl Zara, Stradivarius, Bershka, stb... Nekem is van pl egy Zara tasim, amit imádok! A hamisítvány gáz, de az eredeti szép az egyáltalán nem! Egy szép Zara táska miatt még senkit sem nevettek ki, egy hamis LV-ért viszont könnyen megeshet, hogy nevetség tárgyává válsz!
2013. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
58%
-.- remélem nem fogsz te is a sorba állni. Szegény Louis Vuitton biztos forog a sírjában.
2013. szept. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

"Az eredeti azért mert vannak olyan hülye emberek akik kiadnak érte annyi pénzt"


Miért lenne hülye aki megveszi? Mert van pénze rá?

2013. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Mindenki nyugodjon meg, nem kell egy táska miatt háborúzni :)


őt találtam Bonprixnél:


[link]


árban hasonló, és a táska formája is olyan. Vélemény?

2013. szept. 28. 17:23
 19/39 anonim ***** válasza:
17-es azért, mert ő nem tudja megvenni... Így könnyebb fikázni és lehülyézni azt, aki igen! :)
2013. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon szupi, ezzel egyedibbek leszel sokkal, és egy eredeti táskát kapsz, nagyon jó áron! Sokkal szebb, mint egy kamu LV! :)
2013. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!