Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Louis Vuitton táska másolat?...

Louis Vuitton táska másolat? Ciki?

Figyelt kérdés
Nagyon sok embernek láttam, hogy Louis vuitton táskával mászkál, persze hamisítvánnyal. Nekem amúgy tetszik a táska, a mintája, a színe, a kinézete. Sok cuccot szoktam magammal cipelni, ez a táska elég tágasnak tűnik. Nincs százvalahányezrem rá, nagyon ciki, ha veszek 5000-ért egy az eredetihez hasonlót?
2013. szept. 28. 12:29
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
*egyedibb! :)
2013. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Ez nekem is tetszik.
2013. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Most komolyan az a problémád, hogy nincs egy bolt a közeledben, ahol táskát árulnak? Vegyél bármilyet, ami tetszik, de ne hamisítványt, mert nagyon gáz.
2013. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
74%
Nem azért nem kéne mert nem engedhetem meg. Megvehetném csak nem vagyok annyira ostoba hogy táskákra dobáljak ki 100 ezreket. :D Ugyanígy vagyok a tornacipőkkel meg a telefonokkal is. Mindent arra használok amire való nem költök feleslegesen. De könnyű egyből irigynek beállítani a másikat én csak a véleményem mondtam el ;)
2013. szept. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Haha, aki megteheti valóban, és olyan igénye van, az megveszi. Akinek nincs rá, az ne vegyen hamisítványt, hanem vegyen olcsó eredetit olcsóbb kategóriás márkaból!
2013. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
26%
24-es ez nem ostobaság, hanem igény, lehet megteheted, hogy megveszel egy ilyen táskát, aztán egy hónapig nem eszel... Ez olyanoknak van, akik úgy veszik meg, hogy mellé még vesznek egy ugyanolyan kategóriás cipőt, kabátot, stb, és még beülnek naponta a legpuccosabb éttermekbe! :) Persze más az is, ha valaki hosszú ideig gyűjt egy ilyen táskára, és örömmel megy megvenni... Minden csak az igényen múlik... Pl telefon lehet neked telefonálásra kell csak, más, pl én is, azon dolgozom, emailezek napközben az autóban rohanás közben, és olyan emberek közt mozgok, ahol a megjelenés is fontos. Egy kínais táskával nem vennének komolyan... Kínais cipőben sem... Főleg nem hamisítvánnyal! Szóval azt hiszem az ostobaságot kár összekeverni az igénnyel! Nem tartom magam ostobának miatta, sőt... :)
2013. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
28%
És egy eredeti luxus kategóriás táska nem pénzkidobás, hanem befektetés! :)
2013. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
34%
tisztában vagy a befektetés fogalmával? Magyarázd már el milyen szempontból az :D
2013. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Leírtam az előző hozzászólásomban! :) Mellesleg akár 20 évig is táska marad, míg egy olcsót pár havonta lehet cserélni! ;)
2013. okt. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Plusz én szeretem a luxust... :) De ahogy elnézem ezt neked hiába is magyaráznám, úgysem értenéd meg, ugyanúgy, mint a befektetésről szóló hozzászólásomat sem! :) De nem is baj, nem kell ezt mindenkinek értenie! :)
2013. okt. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!