Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Louis Vuitton táska másolat?...

Louis Vuitton táska másolat? Ciki?

Figyelt kérdés
Nagyon sok embernek láttam, hogy Louis vuitton táskával mászkál, persze hamisítvánnyal. Nekem amúgy tetszik a táska, a mintája, a színe, a kinézete. Sok cuccot szoktam magammal cipelni, ez a táska elég tágasnak tűnik. Nincs százvalahányezrem rá, nagyon ciki, ha veszek 5000-ért egy az eredetihez hasonlót?
2013. szept. 28. 12:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nagyon ciki. Tegnap voltam egy rendezvényen, minden második 14-20 év közötti lánynak ilyen táskája volt. Nagyon tömegcikk lett.

5 ezerért már tudsz nagyon szép tágas táskát venni. Ez a te döntésed, de szerintem válassz másikat.

2013. szept. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Eléggé. Gagyi, közönséges, tömegcucc lett. Inkább egy eredeti, minthogy hamisítvány. Szerezz be inkább egy egyedi darabot, amit nem látsz minden második utcán. Sokkal jobb, minthogy szembefutkároznál a táskáddal.
2013. szept. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
73%

igen. ha nincs pénzed eredetire, vegyél zarát. vagy h&m-et. vagy bármit. attól nem leszel gázabb. egy gagyi másolattól igen.

21/F

2013. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
8%
Igazából szavakba önteni nem tudom hogy mennyire szánalmas ember alatti magatartásnak tartom mikor valaki ilyen hamis táskát visel.
2013. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
kedves 4-es! ha adsz pénzt én szívesen veszek eredetit. Köszi.
2013. szept. 28. 14:05
 6/39 anonim ***** válasza:
De ha nincs pénzed rá, akkor ne is gondolkozz azon, hogy veszel egy közönséges hamisítványt, ha csak nem akarsz gáz lenni.
2013. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
igen.
2013. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló Ferenc herceg

Szeretném megkérdezni, hogy Zara táskát hol tudnék venni? Győr környékén van valahol boltjuk? Internetről is lehet rendelni? Köszi a segítséget!

2013. szept. 28. 14:40
 9/39 anonim ***** válasza:
69%
honnan tudjam? olyat kérdezel, amire én is az internet segítségével tudnék válaszolni. kicsit több önállóságot.
2013. szept. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
te ajánlottad h inkább vegyek Zarát, gondoltam akkor azt is tudod, hogy mégis hol lehetne venni.
2013. szept. 28. 14:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!