Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik cipők...

Szerintetek melyik cipők szebbek a hegyesebb vagy a kerek orrúak? Az gáz, hogy én még mindig csak hegyesebb orrú cipőket veszek?

Figyelt kérdés
nekem annyira nem tetszenek ezek a kerek orrú cipők h fúú :S nagyon.. tudom h most inkább azok a divat és nem a hegyes de akkor se veszek fel kerek orrút.. ez nagyon gáz?
2009. nov. 3. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az a gáz, ha olyan cuccokba jársz, amik nem tetszenek, csak azért hogy megfelelj a valaki által kreélt divatnak. mindenkinek úgyse fog tetszeni, amit viselsz, ezért hord azt, ami neked tetszik. nekem van hegyes és kerek orrú cipőm is, mindkettő fajtát szoktam hordani.
2009. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem járok olyan cuccokba ami nem tetszik! pont ma vettem egy csizmát de direkt hegyesebb orrút és nem kereket, pedig azokból jóval több volt.. de nekem nem tetszettek ezért nem is vettem
2009. nov. 3. 18:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az előzőhöz, mindkét fajtát szeretem és hordom is, attól függetlenül h épp milyen a divat. szeretek csinosan öltözködni, meg divatosan, de csak ha épp az aktuális divat tetszik is. tehát azért mert pl a gumicsizma divatos, nem fogom hordani, mert nem tetszik :) nah miután jól elregéltem, a lényeg, h. ha tetszik hordd csak a hegyesorrút!
2009. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem a kerek orrúk tetszenek nem a hegyesek

és azt hordd ami neked tetszik

2009. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha ez illik a stílusodhoz és HOZZÁD, akkor nyugodtan hordjál hegyesorrút! Nekem meg csak a kerek orrúak állnak jól... Volt már hegyes orrú cipőm, de az valahogy furán nézett ki rajtam :D

Azt hordd, ami tetszik és jól áll((:

2009. nov. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a hegyesorrú a gáz.

Magassarkúban is csak ritkán vetemedek arra, hogy olyat vegyek.

2009. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha ünnepség van valahol,akkor általában a hegyesorrúak illenek oda.Viszont máskor én sem vennék fel hegyesorrút :S
2009. nov. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41-es lábam van és a kerek orrú jobban áll, (de van hegyesebb orrúm is, és azt is szeretem)Meg az általam csak karaktercipőknek nevezett fazonnál szebben mutat a kerek orrú, és tényleg rövidebbnek mutatja a lábfejet.Örülök hogy most ez a divat. A hegyes orr pedig sosem megy ki a divatból ne aggódj!
2009. nov. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
gáz mert kiment a divatból:)
2010. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!