Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez már jelenti azt hogy van...

Ez már jelenti azt hogy van stílusom?

Figyelt kérdés

Szerintetek mi a stílus? Én az öltözködésemet illetve csak egybeszoknyát és derékszoknyát + felsőt hordok (télen nyáron egyaránt). Szeretem a könnyeden elegáns dolgokat vagy éppen az aranyos szoknyákat. Ez nevezhető sajátos/egyedi stílusnak? Szeretem a letisztult egyszerű dolgokat. Sminkben is a natúr alapozó szempillaspirál + valami élénkebb rúzst preferálok. Cipőben főleg magassarkút, ha a barátommal vagyok lapostalpút hordok.

19/L



2013. aug. 20. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
egyedinek semmiképpen sem nevezném
2013. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
szerintem igen, mert tudatosan öltözködsz így, nem szedett-vedetten, gondolom nem is loholsz a divat után, a stílusodon belül válogatsz magadnak ruhákat
2013. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg fölösleges magadra erőltetni, hogy stílusos vagy-e vagy sem. Ha valaki egyedi, az nem erőlködve olyan, hanem zsigerből jön neki. Te meg nagyon rágörcsölsz a témára.
2013. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Görcsösnek nem nagyon nevezném magam. Szimplán kizárólag szoknyákat hordok mert imádom őket. Azért kérdeztem hogy ez egyedi dolog-e mert nem nagyon ismerek ilyesvalakit a környezetemben. :)
2013. aug. 20. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
az egyedi stílus azért kicsit mást jelent minthogy csak szoknyát hordasz,én arra mondom hogy valakinek van stílusa,ha minden passzol rajta úgy ahogy van és meg sem erőlteti magát,mégis jól néz ki és egyszerűen kitűnik a tömegből,bár végülis ami neked van az is egyfajta stílus,de én inkább szokásnak mondanám
2013. aug. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6%

Bizony, hogy van, méghozzá nagyon csinos és nőies. Ezt pedig manapság kevés lány mondhatja el magáról, úgyhogy légy rá büszke! :) Az pedig különösen szép dolog, hogy télen sem mondasz le a nőies megjelenésről.

22/f

2013. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értem, azzal hogy valakire ránézel és úgy egyben van, magabiztos, ízlésének megfelelően fel van öltözve még stílusos de ha valaki mondjuk lógós gatyában jár mezítláb az már atom stílusos mert belülről jön neki és kitűnik a tömegből?
2013. aug. 21. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!